Kuchschermen van glas

Dinsdag 19 mei 2020

Nu de brandwerendheid van plexiglas ter discussie is gesteld is de vraag welke kuchschermen wel veilig zijn. Officecity heeft een antwoord.
Kuchschermen van glas

In diverse media is er zorg geuit over de veelgebruikte plexiglas kuchschermen als oplossing om medewerkers 1,5 meter afstand op het werk te kunnen garanderen. Zo werd in het programma Goedemorgen Nederland van WNL recent de veiligheid van plexiglas kuchschermen aan de orde gesteld: plexiglas zou niet in alle gevallen brandwerend zijn. Inrichtingselementen mogen volgens het bouwbesluit niet bijdragen aan brand.

Gehard veiligheidsglas heeft brandweringscode A1. Dat draagt niet bij aan brand en kan gerust veilig worden gebruikt. Officecity levert daarom een kuchscherm gemaakt van gehard veiligheidsglas. Volgens Bart Stam van de kantoormeubelleverancier uit Haarlem, is dit glas veilig, krasvast en ook nog eens 100% recyclebaar.

In principe kan elke afmeting van 30-180 cm breed en van 30-78cm hoog uit één glasplaat geleverd worden. Maar Officecity heeft een aantal standaard afmetingen gekozen die passen op de meeste bureaus en tafels. Zo kost een scherm van 60x60 cm € 64,00 en 160x60 cm € 99,00 ex. BTW. Bevestigen kan met een houten blokje, tafelvoet, tafelschroef op klem.

Voor elke afmeting is een configuratie te maken om de schermen gemakkelijk naast en tegenover elkaar te plaatsen, bijvoorbeeld in een L- of U-opstelling. Ook zijn uitsparingen in het scherm mogelijk voor overdracht van documenten.



Links

www.officecity.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, project, kantoor, meubel, meubelen, kantoormeubel, office, homeoffice, thuiswerken, corona, meubelfabrikant, roomdivider, scheidingswand, scherm, panelen, kuchscherm, #kuchschermen, #officecity, #coronaproof

Gerelateerd nieuws
Interluebke krijgt nieuwe eigenaar
Voor de Duitse meubelfabrikant Interlübke is een oplossing gevonden na het faillissement van eerder dit jaar. De Langenhorst Group uit Rietberg neemt het designmerk over en wil de langetermijnontwikkeling veiligstellen.
lees verder
 
Bonaldo viert 90 jaar
lees verder
2 Werelden in behang verenigd
Wat als de roaring twenties en het oude Egypte elkaar ontmoeten? Dan ontstaat bij Arte de collectie Luxor, met unieke prints binnen dit thema.
lees verder
Heaps & Woods: tijdloos design
Heaps & Woods, onderdeel van Suite Wood, presenteert de collectie Forever Furniture: tijdloze meubels die zijn ontworpen om generaties mee te gaan en waarin natuurlijke materialen en vakmanschap samenkomen.
lees verder
A@W: Regenerative Architecture
Architect@Work keert op 9 en 10 september terug naar Ahoy. De vakbeurs staat dit jaar in het teken van 'Regenerative Architecture' en presenteert opnieuw een selectie van productinnovaties, lezingen en materiaaloplossingen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden