Kettler weer in problemen

Dinsdag 06 augustus 2019

Kettler, fabrikant van tuinmeubilair, sport- en vrijetijdsuitrusting, heeft voor de derde maal faillissement aangevraagd. Ondanks de overname door Lafayette Mittelstand Capital in 2018 gaat het niet goed met het bedrijf.
Kettler weer in problemen

Na het tweede faillisement nam Lafayette Mittelstand Capital, een investeringsmaatschappij gespecialiseerd in middelgrote bedrijven, de activa van vrijetijdsfabrikant Kettler over. Nu heeft de Kettler Group echter weer faillissement aangevraagd voor de onderdelen Kettler leisure GmbH en Kettler Plastics GmbH.

 

Vooralnog heeft dit volgens het bedrijf geen nadelige gevolgen voor Kettler Freizeit GmbH. Onder deze noemer is Kettler actief op de markt van tuinmeubilair en staat het bedrijf aangemeld als exposant voor vakbeurs Spoga + Gafa in september. In een persbericht meldt de firma dat de bedrijfsvoering gewoon doorgaat. Verder suggereert Kettler dat Lafayette niet voldoende tijd heeft gehad om het bedrijf geschikt te maken voor de toekomst.

 

Komende tijd werkt het bedrijf met advocatenkantoor Lambrecht en het accountantskantoor PricewaterhouseCoopers aan een herstructureringsproces. De rechtbank Arnsberg heeft advocaat Georg Kreplin aangesteld als voorlopige bewindvoerder, die toezicht houdt op en toezicht houdt op het herstructureringsproces van de schuldeisers. Aandeelhouder en het management zijn overtuigd van de mogelijkheden die het bedrijf en het merk bieden en blijven een groot potentieel zien voor een toekomstige positieve bedrijfsontwikkeling.

 



Links

www.kettler.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, meubel, meubels, meubilair, tuin, outdoor, personalia, surseance, failliet, bankroet, insolventie, neerleggen boeken, doorstart, overname, curator, spoga, #kettler

Gerelateerd nieuws
Smiley naar Kopenhagen
Smiley van 22 System, een in het oog springende installatie van architect en ontwerper India Mahdavi, is in juni te zien in Denemarken. De kleurrijke herinterpretatie van Mahdavi’s iconische Oliver-fauteuil wordt gepresenteerd in de kunst- en designboekhandel Le Petit Voyeur.
lees verder
Slimme tips voor groen gazon
[Sponsored artikel] - Dromen we niet allemaal van een prachtig stukje groen achter ons huis? Dat kan gemakkelijk: met een paar slimme ingrepen transformeert zelfs het meest tijdrovende gazon in een onderhoudsarm paradijsje.
lees verder
Elzerd fauteuil keert terug
De Elzerd fauteuil is terug van weggeweest. Gelderland brengt deze Nederlandse designklassieker uit 1956 opnieuw uit, met een subtiele update van ontwerper Roderick Vos.
lees verder
Kunststof schuifpuien op maat
[Sponsored artikel] - Ben je bezig met een verbouwing of wil je gewoon wat meer licht in huis? Dan zijn kunststof schuifpuien op maat misschien wel precies wat je nodig hebt.
lees verder
 
World of Interiors thema Imm 2026
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden