Karpet uit een doos

Vrijdag 02 juli 2021

Oudste weverij van België lanceert innovatie in decoratief tapijt met het concept 'The Jackie Rug in a box'.
Karpet uit een doos
Karpet uit een doos Karpet uit een doos

Al meer dan 173 jaar weeft de Calcutta-fabriek, uit Sleidinge bij Gent, luxe textiel voor het interieur. Calcutta is daarmee de oudste weverij van België, gevestigd in hartje Europa.

 

Calcutta’s hoogwaardige rolgordijnen en akoestische muurbekleding staan bij topdecorateurs wereldwijd bekend als een combinatie van technisch volmaakt én decoratief. Om een totaal interieur aan te kunnen kleden kwam de evidente marktvraag naar tapijt.

 

Na een uitgebreid marktonderzoek waaraan het tapijt van de toekomst diende te voldoen, ontwikkelde Calcutta een super sterk en resilient tapijt genaamd The Jackie Rug in a box. Dit zijn karpetten met een aantal unieke eigenschappen: ze zijn opvouwbaar en handig transporteerbaar in een box, zijn wasbaar in een wasmachine, zijn makkelijk te installeren, te hanteren en weg te brengen en tenslotte ook recyclebaar.

 

The Jackie-rug wordt gelanceerd onder Calcutta's jonge en hippe lifestyle-merk Jackie and the Fish, waarvan First Catch de eerste collectie is. Het jacquardweefsel geeft een gestructureerde uitstraling en de dessins zijn exclusief. De maten zijn aanpasbaar en elke kleur of zelfs een eigen ontwerp kan gekozen worden om te ontwikkelen.



Links

www.jackie-and-the-fish.com
www.calcutta-interiors.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, tapijt, karpet, kleed, vloer, doos, recyclebaar, belgie, innovatie, jacquard, hip, lifestyle, merk, lancering, transporteerbaar, sterk, decoratief, #calcutta, #jackieandthefish, #firstcatch, #thejackieruginabox

Gerelateerd nieuws
 
Nieuwe verkoopdirecteur Infloor
lees verder
Steigerhouten meubels lenteklaar?
[Sponsored artikel] - De winter is helaas nog niet voorbij. We moeten nog leven met een grijze lucht, koude wind en warme kleding. Toch kan jezelf al op de lente voorbereiden.
lees verder
 
Premium presentatie Coretec werkt
lees verder
Overname Kwantum en Leenbakker
De Duitse Investeringsmaatschappij Orlando Capital V wil de woonwinkelketens Kwantum en Leen Bakker overnemen.
lees verder
Nieuw directieteam EK Retail
Retailserviceorganisatie EK Retail kondigt een nieuwe structuur van het directieteam aan, met onder andere de benoeming van Frank Duijst tot ceo.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden