Karpet met korting van Headlam

Maandag 28 oktober 2019

Headlam speelt in op de velours trend. De groothandel levert niet alleen velours gordijnen, maar denkt ook mee over het vloerkleed dat hier goed bij past.
Karpet met korting van Headlam
Karpet met korting van Headlam

Velours gordijnen passen volgens Headlam niet alleen bij een romantisch of landelijk interieur. De groothandel stelt dat deze soort gordijnen ook goed passen in een urban of industrieel interieur, of in een zachte tint bij een Scandinavische stijl.

 

Headlam raadt aan om een veloursgordijn te combineren met het vloerkleed Lago Mix. Dit hoogpolige kleed van 100% polyester garen bestaat uit twee uiteenlopende kleuren polen. Hierbij is aan de warmkleurige vloerkleden een ijzige tint toegevoegd. Lago Mix is ook gemêleerd.

 

Headlam geeft nu 10% korting op drie kleuren (69, 31, 63, foto 2) uit deze collectie. Als stalenset kosten zij € 15. De actie is geldig tot 30 november.



Links

www.headlam.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, vloer, leggen, vloeren, parket, textiel, bekleding, behang, wandbekleding, stofferen, stoffering, meubelstof, gordijn, stof, raambekleding, raamdecoratie, gordijn, stof, velours, woningstofferen, woninginrichting, woninginrichter, meubelbekleding, karpet, #Headlam

Gerelateerd nieuws
Innovatie in textielverwerking
De beurs Texprocess 2026 in Frankfurt biedt een strategisch kompas voor investeringen in textielverwerking en wordt tegelijk georganiseerd met de Techtextil.
lees verder
 
Nieuwe projectadviseur Coretec
lees verder
Geen groei woninginrichting
De Nederlandse detailhandel zet ruim 2% meer om in januari 2026, maar voor de winkels in onder andere woninginrichting was er geen groei.
lees verder
 
Sterke groei Veneta
lees verder
 
Biomaterialen op Spoga+gafa
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden