K+R Interior Concepts failliet

Donderdag 20 juni 2024

Door de Rechtbank in Oost-Brabant is over interieurbouwer K+R Interior Concepts in 's-Hertogenbosch het faillissement uitgesproken.
K+R Interior Concepts failliet

De interieurbouwer en meubelmaker was volgens de Kamer van Koophandel in september 2016 opgericht en er waren 3 medewerkers actief. Eigenaar was Ruud van der Plas, die na z'n studie aan het Hout- en Meubileringscollege en Design Art & Technology, ruim tien jaar als projectmanager bij Van der Plas Meubel & Project in Den Bosch heeft gewerkt. Ook bij K+R bleef hij samenwerken met Van der Plas.

K+R Interior Concepts richtte zich op het maken van hoogwaardige residentiële en projectmatige interieurs, zo blijkt uit de website. Klanten niet alleen uit de buurt van Den Bosch, maar ook uit Amsterdam en zelfs uit onder meer Duitsland, Frankrijk en Spanje werd bediend. Indrukwekkende projecten waaronder de Bisous, De Willem, Do Not Disturb, Mr. Porter, Park Centraal, Seafood Bar (foto) en The Duchess staan er genoemd.

Het motto: 'Making interiors with keeping its true form and optimising functionality is what we do. Using honest material that age to perfection is what we love.'

Als curator is benoemd de heer M.W. Steenpoorte, werkzaam bij Banning uit Den Bosch, T +31 (0)73-6927777, E: info@banning.nl.



Links

www.kr-ic.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, meubel, kast, tafel, salontafel, meubelmaker, interieurbouw, failliet, faillissement, faling, insolventie, bankroet, neerleggen boeken, doorstart, overname, curator, 71387994, #krinteriorconcepts, #vanderplas, #failliet

Gerelateerd nieuws
Jurylid European Retail Award
RND-directeur Eus Peters treedt toe tot jury van de eind 2024 gelanceerde European Retail Award, een initiatief van EK-Retail voor erkenning van zelfstandige Europese retailers.
lees verder
Doek valt voor Hollandsch Slapen
Het doek is gevallen voor de speciaalbeurs op het gebied van slapen, Hollandsch Slapen. De overgebleven spelers verplaatsen naar verwachting hun podium naar Nieuwegein, waar in het najaar oude tijden zullen herleven met tenten voor de deur!
lees verder
 
Kettal stapt in Driade
lees verder
 
De moderne Agora
lees verder
Beperkte volumegroei retail 2025
In 2025 heeft de Nederlandse detailhandel 3,6% meer omzet geboekt dan een jaar eerder. Het verkoopvolume was 1,6% hoger dan in 2024. De omzet van de non-foodwinkels groeide in 2025 met 3,6%.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden