Hergebruik van designiconen

Vrijdag 21 juni 2024

Fritz Hansen lanceert Renew: een nieuw circulair model voor iconische modellen.
Hergebruik van designiconen

Fritz Hansen introduceert met trots Renew een uitgebreid duurzaamheidsinitiatief dat de grenzen van standaard bedrijfspraktijken verlegt. Renew omvat twee nieuwe programma’s die zijn opgezet om een circulair model te bevorderen voor iconische stukken in de collectie: Refurbish en Recrafted.

 

Elk programma zorgt ervoor dat originele Fritz Hansen-kuipstoelen (Ant™, Grand Prix™, Lily™ en Series 7™) zo lang mogelijk in gebruik blijven. Het is bekend dat er duizenden van deze stoelen, die al tientallen jaren oud zijn, over de hele wereld in omloop zijn. Veel van deze stoelen zijn vanaf het begin vervaardigd met hoogwaardige materialen, vakmanschap en een tijdloos ontwerp, en hebben alleen een cosmetische update nodig. De Renew-programma’s zijn bedoeld om ervoor te zorgen dat deze stoelen nog generaties lang in omloop blijven.

 

Refurbish-programma

Het programma is in heel Europa verkrijgbaar en biedt bedrijven de mogelijkheid om hun originele bovengenoemde Fritz Hansen-stoelen op te knappen en eventueel te upgraden zodat ze weer als nieuw zijn.

 

Recrafted-programma 

Dit programma biedt commerciële klanten over de hele wereld de mogelijkheid om gerestaureerde bovengenoemde kuipstoelen te kopen. Of terug te verkopen aan Fritz Hansen die deze vervolgens restaureert voor wederverkoop.



Links

www.fritzhansen.com

Tags

nieuws, interieur, duurzaam, recycling, vernieuwen, herstofferen, opknappen, terugverkopen, wederverkoop, restaureren, collecties, circulair, groen, stoelen, kuipstoelen, design, designicoon, #fritzhansen

Gerelateerd nieuws
 
Orgatec: koers naar oktober
lees verder
Opening inkoopcentrum projecten
Tica Projects in Venlo is officieel geopend. Een volledig vernieuwde B2B‑bestemming voor projectinrichters, interieurdesigners en hospitality professionals.
lees verder
Doek valt voor Hollandsch Slapen
Het doek is gevallen voor de speciaalbeurs op het gebied van slapen, Hollandsch Slapen. De overgebleven spelers verplaatsen naar verwachting hun podium naar Nieuwegein, waar in het najaar oude tijden zullen herleven met tenten voor de deur!
lees verder
 
Kettal stapt in Driade
lees verder
Beperkte volumegroei retail 2025
In 2025 heeft de Nederlandse detailhandel 3,6% meer omzet geboekt dan een jaar eerder. Het verkoopvolume was 1,6% hoger dan in 2024. De omzet van de non-foodwinkels groeide in 2025 met 3,6%.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden