Jysk terug in Leeuwarden

Zaterdag 04 november 2023

Jysk opent op woensdag 8 november als eerste de deuren in het nieuwste gedeelte van winkelcentrum De Centrale in Leeuwarden. De woonwinkel is ruim 1.000 vierkante meter groot.
Jysk terug in Leeuwarden

Op De Centrale wordt nu nog hard gewerkt om de nieuwbouw helemaal klaar te maken. Store manager Coen Bakker kan niet wachten tot hij het lintje mag doorknippen.

Jysk sloot in maart de winkel aan de Snekertrekweg in Leeuwarden vanwege een herontwikkeling. Bakker: 'Ik ben blij dat we iedereen hier weer mogen verwelkomen. Het team heeft de afgelopen maanden hard gewerkt om er een hele mooie winkel van te maken.' In navolging van Jysk openen de komende maanden ook de andere winkels hun deuren in het nieuwbouwgedeelte van De Centrale. Klanten kunnen straks gratis parkeren op het dak van het gebouw.

De woonwinkelketen, onderdeel van de Lars Larsen Groep, viert de opening in Leeuwarden op woensdag 8 november met een koffiekar, koeken en muziek. Ook zijn er verschillende openingsacties, met kortingen die oplopen tot wel 70%.

Na de (her)opening in Leeuwarden heeft Jysk naar eigen zeggen weer 102 winkels in Nederland, wat na de opening in juni in Winterswijk al het geval was. Ook hier is weer het nieuwste winkelconcept toegepast.



Links

www.jysk.be
www.jysk.nl
www.jysk.com
www.larslarsengroup.com

Tags

nieuws, interieur, winkel. store, storemanager, bedrijfsleider, team, retail. pand, winterswijk, achterhoek, omgeving, meubelen, matrassen, dekbedden, kussens, tuinmeubelen, gordijnen, dekbedovertrekken, slaapcomfort, matrasstudio, advies, uitproberen, opleiding, #jysk

Gerelateerd nieuws
 
Turri presenteert Belt
lees verder
Groei aanbod op Techtextil
Meer dan 1.500 exposanten hebben zich inmiddels aangemeld: de beurs Techtextil 2026 groeit in belangrijke toekomstige sectoren.
lees verder
Omzet NL-retail Q4 2025 +3,5%
In het vierde kwartaal van 2025 groeit de Nederlandse detailhandel 3,5% ten opzichte van hetzelfde kwartaal het jaar ervoor en voor het eerst sinds tijden is het ondernemersvertrouwen weer positief.
lees verder
 
Lichtwoche Sauerland start bijna
lees verder
Kleur rode draad in interieurontwerp
Kleur is een van de meest bepalende elementen in een interieur. Het kan zorgen voor rust en samenhang, maar ook voor spanning en contrast. In het nieuwe boek All you need is colour at home staat kleur centraal als middel om een woning karakter en persoonlijkheid te geven.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden