Jo Libeer CEO Interieur Kortrijk

Vrijdag 05 juni 2015

Jo Libeer wordt CEO van de Internationale Biënnale Interieur Kortrijk. Hij was in 2012 Jo Versavel opgevolgd als managing director van de Stichting Interieur en neemt per 1 juli ook de operationele eindverantwoordelijkheid voor de organisatie van Biënnale op zich.
Jo Libeer CEO Interieur Kortrijk

De Biënnale Interieur, opgericht in 1967, zal in oktober 2016 zijn zilveren jubileum vieren. "Met de herpositionering van de Biënnale in de afgelopen twee edities en de betere economische vooruitzichten willen wij voor de deelnemers dan een optimistische, heldere en participatieve editie maken,” zegt voorzitter Lowie Vermeersch, die hierbij vooral op strategisch niveau opereert.

Jo Libeer (59) is tot eind juni afgevaardigd bestuurder van Voka, Vlaams netwerk van ondernemingen. Naast zijn werk voor Voka is Libeer ook actief als voorzitter van Festival van Vlaanderen-Kortrijk en als bestuurder van Kortrijk Xpo, de KULAK en het Concertgebouw in Brugge. Eerder dit jaar liet hij weten dat hij na 32 jaar Voka zou verlaten om projecten op te zetten die zich situeren op het kruispunt tussen cultuur en economie.

“De Internationale Biënnale Interieur is een eerste project dat zich op dat kruispunt situeert. Een plek waar artistieke creatie, productontwikkeling en industriële productie elkaar vinden”, zegt Jo Libeer.

De Internationale Biënnale Interieur vindt plaats van 14 tot 23 oktober 2016 in Kortrijk.



Links

www.interieur.be

Tags

Nieuws, wonen, interieur, inrichting, design, designbeurs, directie, directeur, personalia, interieur kortrijk, biënnale, stichting, ontwerp, beurs, show, evenement

Gerelateerd nieuws
Kansen voor duurzame bouw
'Biobased bouwen komt alleen verder met sturing van de overheid', zo staat in een onlangs aangeboden rapport aan minister Keijzer.
lees verder
 
Girevole-S compacte krachtpatser
lees verder
Incoda: interieur in beweging
De Interieur Collectie Dagen (Incoda), die van 21 tot en met 23 september plaatsvinden in de Evenementenhal in Gorinchem, presenteren dit jaar opnieuw een breed programma waarin vakkennis, innovatie en ontmoeting centraal staan.
lees verder
Parrot Series vernieuwd
Grau heeft de Parrot Series opnieuw uitgebracht. De serie bestaat uit een tafellamp en een vloerlamp, beide met een 360° draaibare lampkop. De modellen combineren gericht functioneel licht met instelbare sfeerverlichting.
lees verder
 
Afscheid bij Rinos
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden