Jan Westland overleden

Dinsdag 14 december 2021

Jan Westland van Ojee Design, exposant op DWI, is op 82 jarige leeftijd overleden aan de gevolgen van corona.
Jan Westland overleden

Jan Westland, ook wel bekend als Ome Jan, was een bekende verschijning bij DWI (De Woonindustrie) in Nieuwegein, waar hij samen met zoon Erik het gezicht was van Ojee Design uit IJsselstein. Toen hij 57 jaar was startte Jan Westland met zijn zoon Ojee Design. Elf jaar later werd het bedrijf vaste DWI-exposant.

Twee jaar terug werd aan zijn tachtigjarige verjaardag in DWI dan ook uitgebreid aandacht besteed. Jan gaf toen aan niet van plan te zijn te gaan stoppen. Op een website van BCM stond vandaag echter het trieste bericht van zijn overlijden. We wensen zijn familie veel sterkte!



Links

www.dewoonindustrie.nl
www.ojeedesign.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting textiel, wonen, woning, woon, winkelier, retail, design, textielbeurs, textielvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, tentoonstelling, outdoor, tuin, bekleding, stoffering, woonkamer, bank, fauteuil, stoel, kast, wand, opbergmeubel, slapen, slaapkamer, matras, slaapsysteem, boxspring, textiel, behang, vloer, karpet, kleed, vloer, bed, ledikant, accessoire, verlichting, licht, lamp, led, projectinrichting, project, kantoor, meubelicoon, jan westland, ome jan, overlijden, personalia, dood, gestorven, overleden, in memoriam, nagedachtenis, condoleance, #overleden, #dewoonindustrie, #woonindustrie, #dwi, #marketday, #marketdayxl, #ojee, #ojeedesign

Gerelateerd nieuws
Spoga+gafa blijft in juni
De outdoor beurs Spoga+gafa blijft ook de komende jaren in juni plaatsvinden. Na de editie van 2026 heeft Koelnmesse dit besloten, omdat dit tijdstip toch beter aansluit op de markt en wensen van de internationale tuinbranche.
lees verder
Nieuwe winkel Prominent
Zitmeubelspecialist Prominent opent een nieuwe vestiging in Drachten en versterkt daarmee haar positie in Noord-Nederland.
lees verder
Idd Cologne met designfestival
Idd Cologne gaat een samenwerking aan met het nieuwe Design Season Cologne. Samen met Orgatec moet eind oktober 2026 een gezamenlijke designweek ontstaan die de beurs, de stad en de creatieve sector dichter bij elkaar brengt.
lees verder
Himolla werkt aan reddingsplan
Himolla kan niet meer aan haar financiële verplichingen voldoen en heeft daarvoor een insolventieaanvraag ingediend om te kunnen werken aan een reddingsplan.
lees verder
 
Ruimtelijk manifest
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden