Jan Blok overleden

Maandag 28 juni 2021

Zaterdagochtend werd bekend dat Peitsman oud-directeur/eigenaar Jan Blok op 74-jarige leeftijd is overleden.
Jan Blok overleden

Jan Blok (foto) volgde samen met zijn broer Walter in 1982 zijn vader op als eigenaar van Peitsman. Mede door Jan is Peitsman uitgegroeid tot het bedrijf wat het nu is. Onder zijn leiding groeide Peitsman met de opening van diverse filialen door het hele land.

Jan nam op 1 januari 2007 afscheid als algemeen directeur, maar bleef wel voorzitter van de Raad van Commissarissen. Hij was meer toen al dan 40 jaar werkzaam voor Peitsman. Begin 2019 werd Peitsman overgenomen door Unilin.

Peitsman, waar de opvolger van Jan Blok, René Koeken, begin dit jaar vanwege zijn pensionering als algemeen directeur afscheid nam, is Jan dankbaar voor alles wat hij voor Peitsman heeft betekend. En uiteraard wenst iedereen zijn vrouw, kinderen, overige familie en vrienden veel sterkte in deze periode.



Links

www.peitsman.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, deurmat, vloer, floor, flooring, bedekking, vloerbedekking, stoffering, stofferen, tapijt, karpet, kleed, stroken, laminaat, vinyl, pvc, lvt, plank, strook, grossier, groothandel, leverancier, pensioen, personalia, overleden, overlijden, gestorven, dood, afscheid, persoonlijkheid, in memoriam, #peitsman, #janblok

Gerelateerd nieuws
Nieuwe commisaris EK retail
Ondernemer Paul Berden van de bekende winkelketen Berden uit Venlo-Blerick treedt toe tot Raad van Commissarissen van EK Retail.
lees verder
Casa failliet
Woonwinkelketen Casa is dinsdag officieel failliet verklaard. De Nederlandse winkels zijn woensdagochtend niet meer opengegaan. Een dramatische wending, maar geen onverwachte, sinds het faillissement van het Belgische moederbedrijf in maart.
lees verder
Carlo van Groter in Wonen
Een interessant gesprek met Carlo Heinemans, manager woninginrichting van de complete interieurzaak ('woonzinnig compleet') Groter in Wonen in Gronsveld.
lees verder
Stijlvolle schoonlooptegels Bodiax
Nieuw bij Heditex: de Bodiax Bern schoonlooptegel in het formaat van 50x50 cm – flexibel, stijlvol en projectproof.
lees verder
Domotex Middle East afgelopen
De editie van de vloerenbeurs Domotex Middle East is onlangs succesvol afgesloten in Dubai, zo meldt de beursoriganisatie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden