James opnieuw bij Willard

Vrijdag 26 juni 2015

James en Gebrs. Willard zijn een hernieuwde samenwerking aangegaan. Naast James zelf zal ook Willard de James producten gaan distribueren op de Nederlandse markt.
James opnieuw bij Willard

Willard en James hebben samen nagedacht over flexibilisering van de bestelhoeveelheden. Het bestellen van gehele dozen voorraad is niet voor elke winkelier de ideale oplossing. De minimale bestelhoeveelheid van een doos per product is daarom vervangen door het Mix & Match principe. Dit betekent dat detaillisten zelf kunnen bepalen hoeveel en welke producten zij willen bestellen.

Hierdoor wordt het mogelijk alle producten van James te combineren in één bestelling. Bestellen kan al vanaf 1 flacon. Deze nieuwe bestelwijze biedt de winkelier de mogelijkheid zijn voorraad James producten naar eigen inzicht aan te vullen. Volle dozen bieden alleen nog het voordeel van ontbrekende verwerkingskosten, waarvoor anders een paar euro bijdrage wordt gevraagd.

Onderdeel van de samenwerking is tevens dat twee tapijtcollecties van Willard volledig getest zullen worden door James en voorzien worden van het James Persoonlijk Onderhoudsadvies. Zowel de polyamide Sfeervol Wonen tapijtcollectie als de wollen Wool Classics tapijtcollectie zullen hiervan voorzien worden. Willard wil hiermee haar service naar detaillist en consument verder vergroten.

Het James Persoonlijk Onderhoudsadvies kan gratis via de website van James worden aangevraagd. Het invullen van de vragenlijst kost u slechts 1 minuut met een gepersonaliseerd onderhouds- en reinigingsadvies voor de consument als resultaat. Na de zomer zullen alle resultaten van de testen via de James site op te vragen zijn.



Links

www.james.eu
www.willard.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, project, tapijt, vloer, vloerbedekking, onderhoud, reiniging, advies, schoonmaak, advies, groothandel, samenwerking

Gerelateerd nieuws
Casa failliet
Woonwinkelketen Casa is dinsdag officieel failliet verklaard. De Nederlandse winkels zijn woensdagochtend niet meer opengegaan. Een dramatische wending, maar geen onverwachte, sinds het faillissement van het Belgische moederbedrijf in maart.
lees verder
Carlo van Groter in Wonen
Een interessant gesprek met Carlo Heinemans, manager woninginrichting van de complete interieurzaak ('woonzinnig compleet') Groter in Wonen in Gronsveld.
lees verder
Stijlvolle schoonlooptegels Bodiax
Nieuw bij Heditex: de Bodiax Bern schoonlooptegel in het formaat van 50x50 cm – flexibel, stijlvol en projectproof.
lees verder
Domotex Middle East afgelopen
De editie van de vloerenbeurs Domotex Middle East is onlangs succesvol afgesloten in Dubai, zo meldt de beursoriganisatie.
lees verder
Groei aanbod op FFD
Flanders Flooring Days (FFD) groeit stevig en meldt een nieuws recordaantal deelnemers die in juni rondom Kortrijk te zien zijn.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden