Interieurprofessionaldag 2023

Dinsdag 27 december 2022

Na de editie van juni 2022, organiseren BNS Crisp, De Woonindustrie en Nia Academie ook in 2023 weer een interieurprofessionaldag. Dit inspiratie-event voor interieurprofessionals op 6 maart heeft als thema ‘Connect your Senses’.
Interieurprofessionaldag 2023

In 2022 was Re/Living het thema, maar in 2023 staan de zintuigen centraal. Omdat consumenten het volgens de organisatie steeds belangrijker vinden om ook offline geïnspireerd te raken en verbinding te zoeken, worden zaken als licht, akoestiek, kleur en geur steeds belangrijker in het interieur. Tijdens de Interieurprofessionaldag ontvangen de deelnemers niet alleen inspiratie en informatie, maar worden de zintuigen ook geprikkeld. Trendforecaster Monique van der Reijden verzorgt de keynote speech over de aankomende interieurtrends en legt hierbij een link naar de zintuigen.

 

De Interieurprofessionaldag vindt plaats op maandag 6 maart 2023 in DWI (De Woonindustrie) in Nieuwegein. Vanaf 23 januari is het twee weken lang mogelijk om een early bird ticket te kopen voor € 25,- exclusief btw, daarna geldt het reguliere tarief van € 35,- exclusief btw. Om nu al zeker te zijn van een pre-sale ticket kan je je via deze link aanmelden voor de mailingslist.



Links

www.dewoonindustrie.nl
www.bnscrisp.nl
www.nia-academie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, interieurprofessionals, #woonindustrie, #dwi, #dewoonindustrie, #bnscrisp, #niaacademie, #connectyoursenses

Gerelateerd nieuws
Verdere daling consumentenvertrouwen
Het consumentenvertrouwen in Nederland blijft dalen. Ook het moment voor doen van grote aankopen wordt steeds ongunstiger voor de consument.
lees verder
 
Nieuwe accountmanager Intr Utrecht
lees verder
Groei Intergamma
Intergamma, het bedrijf achter de Gamma– en Karwei-bouwmarkten, heeft de omzet en marge in 2025 zien stijgen, zo blijkt uit het jaarverslag.
lees verder
Fonq en Naduvi verkocht
De curatoren van woonwebwinkel Fonq hebben de handelsnamen Fonq en Naduvi verkocht. Dat melden verschillende media op basis van informatie uit het faillissementsdossier.
lees verder
 
Vernieuwde Meubelbeurs wereld
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden