Interieurbeurs bij Taets

Woensdag 01 juni 2016

Vandaag start in Zaandam de interieur en outdoor beurs Design District op en rond het Taets Hembrugterrein voor drie dagen.
Interieurbeurs bij Taets

Het vakevenement biedt een aanbod van 160 deelnemers, fabrikanten, agenten, importeurs en ontwerpers van o.a. kantoor en projectmeubilair, woninginrichting, verlichting, sanitair, tegels, materialen, vloeren en textiel.

Opvallend en enigszins merkwaardig is wel het advies van de organisatie om ook Flinders te bezoeken. Dat ligt weliswaar in de buurt en biedt inspiratie door het monumentale pand en speciale presentaties van een aantal merken, maar is als webshop en retailer een collega van het beoogde bezoek en geen leverancier. Studenten en particulieren zijn vrijdag 3 juni welkom.

De beurs biedt verder een programma met lezingen waaronder een dagelijkse van interieurarchitect en ontwerper Kees Marcelis. Hij zit al meer dan 25 jaar in het vak en heeft een geheel eigen stijl ontwikkeld, waarover hij een uur (16-17 uur) lang vertelt. Ook over zijn nieuwe meubellijn ssst… die geleverd zal worden door FP Collection uit Wierden.

 



Links

www.designdistrict.nl
www.flinders.nl
www.fpcollection.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, kantoor, beurs, show, event, evenement, showroom, toonzaal, tentoonstelling, huisshow, vakbeurs, vakevenement, vakevent, woonevent, woonbeurs, meubel, tafel, zitmeubel, kast, bijzettafel, salontafel, kapstok, stoel, eetkamer, fauteuil, dressoir, lamp, hanglamp, verlichting, trend, trends, woontrends, interieurtrends, winkel, presentatie, presenteren, visual merchandising, etaleren, bank, sofa, zitmeubel, lounge.

Gerelateerd nieuws
Lema toont wonen als geheel
Lema presenteerde zijn meubelen tijdens Salone del Mobile op een stand die het interieur benaderde als doorlopende leefomgeving. Hier stond een ruimtelijk concept centraal waarin wonen, opbergen en slapen in elkaar overlopen.
lees verder
Coretec: nieuwe collecties in Kortrijk
Coretec geeft bezoekers tijdens Flanders Flooring Days en in zijn showroom een eerste blik op nieuwe vloercollecties en een vernieuwd displayconcept, met aandacht voor design, materiaal en presentatie.
lees verder
 
Huus maakt doorstart
lees verder
Moooi toont Urchina Light in Milaan
Moooi presenteert tijdens Milan Design Week de nieuwe lamp Urchina Light van Studio Roderick Vos. Het ontwerp is geďnspireerd op de symmetrie en het ritme van zee-egels.
lees verder
 
Alize outdoorlijn van Kettal
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden