Hollandsch Fabrikaat geannuleerd

Maandag 30 mei 2016

Was het deelnemersveld in 2015 al bijna gehalveerd, dit jaar vindt de organisatie het beter de beurs dit jaar geen doorgang te laten vinden om 'de markt niet te overvoeren.'
Hollandsch Fabrikaat geannuleerd

"Wij hebben gemeend een jaartje over te moeten slaan om de kwaliteit van dit event hoog te houden, en wij de markt niet willen overvoeren," Zo laat Rody Veldhuizen van Havee Meubelen uit Culemborg weten.

Wel zijn er blijkbaar dus nog plannen voor volgend jaar. Veldhuizen: "Wij zullen in 2017 wederom iets moois laten zien."

De halvering van het aantal deelnemers vorig jaar was overigens ook het gevolg van de afsplitsing van de slaapfabrikanten die het CBM apart Hollandsch Slapen lieten organiseren, in 2015 zelfs twee keer (februari en september). Ondanks de bijzondere locaties (Mariënhof Amersfoort, Muntgebouw Utrecht) leek de laatste versie afgelopen februari in Fort Voordorp van Hollandsch Slapen niet erg succesvol.

Een ander - in april aangekondigd - initiatief door het CBM voor een nieuwe meubelbeurs, Dutch Furniture Fair, is inmiddels ook afgeblazen wegens gebrek aan belangstelling.

 



Links

www.cbm.nl
www.hollandschfabrikaat.nl
www.haveemeubelen.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, meubel, slapen, slaap, slaapkamer, dekbed, deken, bedtextiel, bedmode, overtrek, bed, boxspring, vakevenement, vakevent, woonevent, woonbeurs, evenement, showroom, toonzaal, tentoonstelling, huisshow, vakbeurs, beurs, show, huisshow, event, hollandsch slapen, slaapbranche, slaapzolder, slapenbranche, vakhandel, annuleren, uitstel, cancellen, afgelasten, afzeggen, intrekken, skippen, overslaan, annulering, geannuleerd

Gerelateerd nieuws
Houtsnippers in je tuin
[Sponsored artikel] - Een tuin blijft makkelijker netjes wanneer de bodem goed en gelijkmatig is afgedekt. Losse grond droogt minder snel uit en krijgt minder ruimte voor onkruid.
lees verder
Eerste exposanten MBB bekend
Meubelbeurs Brussel (MBB) geeft meer inhoud aan het campagneconcept 'Enter the Decosystem'. De organisatie plaatst natuur, duurzaamheid en beleving centraal en maakt tegelijk de eerste exposanten voor de komende editie bekend.
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder
Koelnmesse neemt Design Post over
Design Post in Keulen komt vanaf 1 januari 2027 in handen van Koelnmesse. Met de overname verdwijnt het huidige showroomconcept en krijgt de locatie een nieuwe functie binnen het portfolio van de beursorganisatie.
lees verder
 
Freistil toont heruitgave bank
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden