Interieur Trend Event

Maandag 29 april 2024

Op 13 mei vindt in De Woonindustrie het Interieur Trend Event plaats. Een gelegenheid voor interieurprofessionals om de trends van dit seizoen te ontdekken tijdens een Trendlezing en Trendsafari langs de showrooms van De Woonindustrie.
Interieur Trend Event

Het evenement vindt plaats op maandagmiddag 13 mei vanaf 13:30. Het programma start met een trendlezing verzorgd door Viva Vulto, verbonden aan tijdgeestanalist Christine Boland. Daarna volgt een VR-Experience door Studio van Vliet en Davina Interior Design. Deelnemers worden vervolgens uitgenodigd voor een Trendsafari door De Woonindustrie.

 

Tijdens het Interieur Trend Event worden de volgende interieurdesign trend verkend.

• De schoonheid van imperfectie door unieke vormen en texturen (zie foto).

• De samensmelting van natuur en universum: de harmonie tussen

organische vormen en moderne esthetiek.

• De gezelligheid van het platteland gecombineerd met vakmanschap.

• Authentieke vrije energie uit verschillende culturen: Ontdek hoe diverse

culturen hun unieke stijl integreren in hedendaagse interieurs.

 

Tijdens de Trendsafari kunnen bezoekers de belangrijkste trends van dit seizoen in het wild ontdekken. De Trendsafari, een op maat gemaakte plattegrond met beschrijvingen en locaties van de zomertrends 2024, is vanaf dinsdag 14 mei gratis beschikbaar voor alle bezoekers van De Woonindustrie. Bij elke nieuwe collectie zal de organisatie voortaan een bijgewerkte Trendsafari samenstellen en aanbieden.

 

Deelnemers van het Interieur Trend Event krijgen een exclusief aanbod. Het Trendboek Zomer 2024 van Christine Boland kost op deze dag € 25,- excl. BTW in plaats van het reguliere tarief van € 45,- excl. BTW.

Toegang tot het Interieur Trend Event kost € 19,50 excl. BTW en kaarten zijn te koop via deze link.



Links

www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, marketday, vakdagen, #woonindustrie, #dwi, #dewoonindustrie, #dwivakdagen, #interieurtrendevent, #trendevent, #hetinterieurtrendevent

Gerelateerd nieuws
Doek valt voor Hollandsch Slapen
Het doek is gevallen voor de speciaalbeurs op het gebied van slapen, Hollandsch Slapen. De overgebleven spelers verplaatsen hun podium naar Nieuwegein, waar in het najaar oude tijden zullen herleven met tenten voor de deur!
lees verder
 
Kettal stapt in Driade
lees verder
 
De moderne Agora
lees verder
Beperkte volumegroei retail 2025
In 2025 heeft de Nederlandse detailhandel 3,6% meer omzet geboekt dan een jaar eerder. Het verkoopvolume was 1,6% hoger dan in 2024. De omzet van de non-foodwinkels groeide in 2025 met 3,6%.
lees verder
Nieuwe zitcollecties Segis
De Italiaanse meubelfabrikant Segis breidt zijn collectie uit met meerdere zitoplossingen voor uiteenlopende omgevingen. De nieuwe en doorontwikkelde series richten zich op werkplekken, wooninterieurs en hospitality, met aandacht voor comfort, variatie en materiaalgebruik.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden