Interieur naar 2021

Dinsdag 19 mei 2020

Terwijl de meeste beurzen vanaf september - met gepaste maatregelen tegen corona - weer verwachten door te kunnen gaan, geldt dat niet voor Interieur 2020 in oktober.
Interieur naar 2021

De organisatie van de biënnale Interieur Kortrijk beschouwt de impact te groot voor de 50.000 verwachte bezoekers verspreid over vijf dagen. Volgens Jo Libeer is daarnaast de impact van het coronavirus enorm voelbaar: 'Er heerst onzekerheid en investeringen worden uitgesteld.' Daarom is de 27e editie van de beurs een jaar verplaatst naar 21-25 oktober 2021.

Dat geeft ook meer ruimte voor de ontwikkeling naar het nieuwe model dat de organisatie een paar jaar geleden inzette. Na een verkorting van de vorige editie in 2018 van tien naar vijf dagen is het verder de bedoeling dat Interieur uitgroeit tot een stadsfestival (in 2018: Interieur City Festival) met een 'intenser en professioneler' programma. Dit zou beantwoorden aan vragen uit de markt, maar moet blijkbaar nu nog - bijna twee jaar later - wel verder worden uitgewerkt.

 

Het uitstel voor de beurs lijkt dus niet slecht uit te komen: 'We kijken hoopvol naar de toekomst en krijgen er een jaar bij om aan een inhoudelijk sterke Biënnale te werken,' aldus Libeer.





Links

www.interieur.be

Tags

Nieuws, wonen, interieur, inrichting, meubel, textiel, licht, verlichting, stof, vloer, design, designbeurs, directie, directeur, personalia, interieur kortrijk, biënnale, stichting, ontwerp, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, uitstel, verschuiving, #corona, #covid19, #biennaleinterieur, #interieurkortrijk, #biennaleinterieurkortrijk, #interieurcityfestival

Gerelateerd nieuws
 
Vooral omzet online detailhandel groeit
lees verder
Schuldenlast Huus verder opgelopen
De schulden van Huus zijn opgelopen tot ruim € 10 miljoen. Dat blijkt uit het eerste faillissementsverslag. Door de doorstart ontvangt een deel van de gedupeerde klanten alsnog de bestelde meubels.
lees verder
Houtsnippers in je tuin
[Sponsored artikel] - Een tuin blijft makkelijker netjes wanneer de bodem goed en gelijkmatig is afgedekt. Losse grond droogt minder snel uit en krijgt minder ruimte voor onkruid.
lees verder
Eerste exposanten MBB bekend
Meubelbeurs Brussel (MBB) geeft meer inhoud aan het campagneconcept 'Enter the Decosystem'. De organisatie plaatst natuur, duurzaamheid en beleving centraal en maakt tegelijk de eerste exposanten voor de komende editie bekend.
lees verder
 
Minder winkels, meer online verkoop
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden