Interfloor met nieuws

Vrijdag 07 november 2014

Maandelijks komt er vanuit Zwartsluis wel nieuwsmail binnen. Interfloor vernieuwt namelijk geregeld haar collecties. Ook deze keer is het weer het geval.
Interfloor met nieuws

Zo meldt Interfloor een uitbreiding van de 'Dynamic'-PVC-collectie met 'Lino'. 'Eind 2012 introduceerden wij 'Dynamic Wood', een designvloer op 4-meterrol. Vorig jaar breidden we de collectie uit met twaalf nieuwe items, waaronder zeven 'Dynamic Stone'-dessins. Vanaf eind oktober zijn daar nu zes nieuwe 'Dynamic Lino'-dessins bijgekomen.

 

'Fortuna' en 'Montana'

Verder komt Interfloor met de nieuwe tapijtcollecties 'Fortuna' en 'Montana'. Beide bestaan uit twaalf kleuren.

 

Meer informatie over de collecties op de vernieuwde Interfloor-site, die nog in bèta is. De leverancier en distributeur wil er namelijk nog een stalenaanvraagservice aan toevoegen.

 



Links

www.interfloor.nl/dynamic-lino-vinylcollectie/
www.interfloor.nl/fortuna-tapijtcollectie/
www.interfloor.nl/montana-tapijtcollectie/

Tags

vloer, vloerbedekking, pvc, designvloer, tapijt, tapijtcollectie

Gerelateerd nieuws
 
Balta verhuist productie
lees verder
Saense Parkethuys failliet
Het faillissement van 't Saense Parkethuys te Wormerveer is eergisteren door de Rechtbank in Noord-Holland te Haarlem uitgesproken.
lees verder
Coretec op Incoda
Coretec is dit jaar met een eigen stand deelnemer aan de Interieur Collectie Dagen (Incoda) in Gorinchem.
lees verder
Rust in het interieur
Nieuw bij de PVC-vloerencollectie van het Lifestyle-interior label, de Terra Nova. Natuurgetrouwe, rustige dessins met een ultramatte afwerking.
lees verder
Coretec toont nieuw concept
Tijdens de Flanders Flooring Days (FFD) toonde US Floors in haar showroom in Kruisem het nieuwe winkeldisplay-concept voor haar vloerenmerk Coretec.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden