Interfloor brengt satijnzacht tapijt

Woensdag 04 november 2015

Tapijt- en vinylleverancier Interfloor presenteerde deze maand aan haar dealers de ultrazachte en comfortabele tapijtkwaliteit Satino-S. Zoals de naam al doet vermoeden: zo zacht als satijn.
Interfloor brengt satijnzacht tapijt
Interfloor brengt satijnzacht tapijt Interfloor brengt satijnzacht tapijt

"Door de nieuwste technische ontwikkelingen kunnen we tegenwoordig de meest verfijnde garenconstructies maken," zo meldt Johan Mulder. Hij geeft aan dat er de komende maanden bij Interfloor meer introducties van ultrazachte tapijtkwaliteiten te verwachten zijn.

De zachte polyamide garens Ultra Soft Imprel Finesse Yarn zijn gebruikt voor de fabricage van Satino-S. Ondanks de zachtheid is deze kwaliteit geschikt voor zwaar woongebruik en voor op trappen. Het is verkrijgbaar in veertien kleuren, waaronder een schakering aan greige en beige tinten, met een satijnen uitstraling.
Het heeft een Twinback Backing voor extra comfort, die er ook voor zorgt dat het tapijt gemakkelijk te leggen is.

De adviesverkoopprijs exclusief legkosten is € 184,00 per strekkende meter op 400 cm breed (€ 46 per m²). Het is vanaf heden verkrijgbaar in de winkel.

 



Links

www.interfloor.nl
www.interfloor.nl/satino-s-tapijtcollectie

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, project, kantoor, showroom, winkel, vloer, tapijt, stroken, vinyl, pvc, lvt, kamerbreed, polyamide, garen, wol, Interfloor, grossier, groothandel, leverancier

Gerelateerd nieuws
Overname afgerond
Overname Leen Bakker en Kwantum is afgerond en deze worden definitief overgenomen van Gilde Equity.
lees verder
 
Jubileumjaar Heditex
lees verder
25 jaar Textiellab
Het Textiellab heeft zich in 25 jaar ontwikkeld van experiment naar internationaal toonaangevend ontwikkelcentrum voor textiel, design
en innovatie.
lees verder
Vernieuwd Carpetright van start
Carpetright keert in Nederland terug als digitale vloerspecialist: van winkelketen naar digitaal gedreven bedrijf met uitgebreide thuisservice als showroom.
lees verder
 
Jysk neemt filialen Leen Bakker over
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden