Interfloor brengt satijnzacht tapijt

Woensdag 04 november 2015

Tapijt- en vinylleverancier Interfloor presenteerde deze maand aan haar dealers de ultrazachte en comfortabele tapijtkwaliteit Satino-S. Zoals de naam al doet vermoeden: zo zacht als satijn.
Interfloor brengt satijnzacht tapijt
Interfloor brengt satijnzacht tapijt Interfloor brengt satijnzacht tapijt

"Door de nieuwste technische ontwikkelingen kunnen we tegenwoordig de meest verfijnde garenconstructies maken," zo meldt Johan Mulder. Hij geeft aan dat er de komende maanden bij Interfloor meer introducties van ultrazachte tapijtkwaliteiten te verwachten zijn.

De zachte polyamide garens Ultra Soft Imprel Finesse Yarn zijn gebruikt voor de fabricage van Satino-S. Ondanks de zachtheid is deze kwaliteit geschikt voor zwaar woongebruik en voor op trappen. Het is verkrijgbaar in veertien kleuren, waaronder een schakering aan greige en beige tinten, met een satijnen uitstraling.
Het heeft een Twinback Backing voor extra comfort, die er ook voor zorgt dat het tapijt gemakkelijk te leggen is.

De adviesverkoopprijs exclusief legkosten is € 184,00 per strekkende meter op 400 cm breed (€ 46 per m²). Het is vanaf heden verkrijgbaar in de winkel.

 



Links

www.interfloor.nl
www.interfloor.nl/satino-s-tapijtcollectie

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, project, kantoor, showroom, winkel, vloer, tapijt, stroken, vinyl, pvc, lvt, kamerbreed, polyamide, garen, wol, Interfloor, grossier, groothandel, leverancier

Gerelateerd nieuws
Versterking Beaulieu in Amerika
Beaulieu neemt de activa van Congoleum Acquisition LLC over, waardoor het bedrijf zijn capaciteiten uitbreidt en zijn aanwezigheid op de Amerikaanse markt versterkt.
lees verder
Pionier Coretec Concept Store
Afgelopen zomer was Woonmode uit Rijswijk de eerste die in Nederland het nieuwe winkelconcept van Coretec heeft geplaatst. Met deze premium presentatie van het vloerenmerk profileert de retailer zich als woonspecialist.
lees verder
Derde winkel van traploperspecialist
De Roode Loper, een detaillist die gespecialiseerd is in traplopers, heeft haar derde winkel geopend in het hart van Amsterdam Oud-Zuid.
lees verder
Parketambacht in de schijnwerpers
Er is veel aandacht voor het parketvak op de lopende beurs HoutPro+ 2025 in 's-Hertogenbosch, onder andere door het Parket Ambacht Plein.
lees verder
FEP op Domotex
Op de Domotex zullen de leden van de Europese Parket Federatie (FEP), waaronder Kährs, Weitzer Parkett en Ter Hürne in de FEP Lounge hoogwaardige, duurzame parketoplossingen presenteren en zo de professionele uitwisseling en netwerken binnen de industrie bevorderen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden