Interfloor brengt satijnzacht tapijt

Woensdag 04 november 2015

Tapijt- en vinylleverancier Interfloor presenteerde deze maand aan haar dealers de ultrazachte en comfortabele tapijtkwaliteit Satino-S. Zoals de naam al doet vermoeden: zo zacht als satijn.
Interfloor brengt satijnzacht tapijt
Interfloor brengt satijnzacht tapijt Interfloor brengt satijnzacht tapijt

"Door de nieuwste technische ontwikkelingen kunnen we tegenwoordig de meest verfijnde garenconstructies maken," zo meldt Johan Mulder. Hij geeft aan dat er de komende maanden bij Interfloor meer introducties van ultrazachte tapijtkwaliteiten te verwachten zijn.

De zachte polyamide garens Ultra Soft Imprel Finesse Yarn zijn gebruikt voor de fabricage van Satino-S. Ondanks de zachtheid is deze kwaliteit geschikt voor zwaar woongebruik en voor op trappen. Het is verkrijgbaar in veertien kleuren, waaronder een schakering aan greige en beige tinten, met een satijnen uitstraling.
Het heeft een Twinback Backing voor extra comfort, die er ook voor zorgt dat het tapijt gemakkelijk te leggen is.

De adviesverkoopprijs exclusief legkosten is € 184,00 per strekkende meter op 400 cm breed (€ 46 per m²). Het is vanaf heden verkrijgbaar in de winkel.

 



Links

www.interfloor.nl
www.interfloor.nl/satino-s-tapijtcollectie

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, project, kantoor, showroom, winkel, vloer, tapijt, stroken, vinyl, pvc, lvt, kamerbreed, polyamide, garen, wol, Interfloor, grossier, groothandel, leverancier

Gerelateerd nieuws
 
Faillissement Carpetright NL
lees verder
Nieuwe brochure Mflor
Mflor zal op de Incoda de nieuwe brochure presenteren van de vloerencollecties en heeft tevens een winactie gelanceerd voor de beurs.
lees verder
Klassiek design met trendy kleuren
Vloerenfabrikant Interface brengt vernieuwde kleurstellingen voor de Noraplan Stone rubbervloercollectie op de markt.
lees verder
Vloerkleed door Michael Young
Karpettenleverancier CS Rugs (voorheen Carpet Sign) uit Asten introduceert een nieuwe collectie onder de naam Myrug. My staat voor de ontwerper MIchael Young.
lees verder
Woonindustrie: ontzorgt en breidt uit
Tijdens de Najaarsvakdagen sprak Interieurjournaal met Jeroen van der Borg, operationeel directeur van De Woonindustrie. Volgens hem is het succes van het beurscentrum te danken aan meer dan alleen het verhuren van meters.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden