Inspiratie en lezing in ETC

Dinsdag 28 juli 2020

Wat zijn dé kleuren van het jaar 2020? Welke ontwikkelingen zijn er gaande op het gebied van interieur en exterieur? Tijdens de ETC Design Experience van 20–22 september is het antwoord te vinden in Culemborg.
Inspiratie en lezing in ETC

Natuurlijk is het mogelijk om in het ETC Design Center Europe tijdens de Design Experience kennis te maken met de nieuwste collecties. Het is echter ook mogelijk om interessante lezingen bij te wonen en andere interieur professionals te ontmoeten in het ETC Design Café.

 

Evelien Reich (zie foto), hoofdredacteur van Elle Decoration, geeft tijdens de ETC Design Experience een Table Talk over de belangrijkste interieurtrends van nu. De Table Talk vindt twee keer per dag plaats; om 11:00 uur en 14:00 uur in de ETC Design Lounge op de eerste etage. Via deze link is informatie te vinden over het bijwonen van een Table Talk, er zijn maar een beperkt aantal plaatsen beschikbaar.

 

Los van de lezing heeft het ETC een strikt toegangsbeleid voor zowel geregistreerde professionals als bezoekers die voor de eerste keer een bezoek komen brengen. De geregistreerd professional heeft naast een ETC-toegangspas ook een ticket nodig om de ETC Design Experience te bezoeken. Nieuwe bezoekers volgen deze link om zich te registeren via het invullen van een formulier.



Links

www.etcdesigncenter.nl
www.etcdesigncenter.nl/etc-design-experience/

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, meubel, slaap, slapen, nacht,decoratie, accessoires, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank, tradedays, corona, virus, covid19, #etcdesigncenter, #etcexpo, #ETCDesignExperience

Gerelateerd nieuws
Schuldenlast Huus verder opgelopen
De schulden van Huus zijn opgelopen tot ruim € 10 miljoen. Dat blijkt uit het eerste faillissementsverslag. Door de doorstart ontvangt een deel van de gedupeerde klanten alsnog de bestelde meubels.
lees verder
Eerste exposanten MBB bekend
Meubelbeurs Brussel (MBB) geeft meer inhoud aan het campagneconcept 'Enter the Decosystem'. De organisatie plaatst natuur, duurzaamheid en beleving centraal en maakt tegelijk de eerste exposanten voor de komende editie bekend.
lees verder
 
Minder winkels, meer online verkoop
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder
Koelnmesse neemt Design Post over
Design Post in Keulen komt vanaf 1 januari 2027 in handen van Koelnmesse. Met de overname verdwijnt het huidige showroomconcept en krijgt de locatie een nieuwe functie binnen het portfolio van de beursorganisatie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden