Huisshow Paul Rogers

Donderdag 30 mei 2024

Paul Rogers is een nieuw merk van PR Living, dat sinds dit voorjaar vertegenwoordigd wordt door Left Label Collections. In juni zijn klanten welkom in Waregem om kennis te maken met het merk.
Huisshow Paul Rogers
Huisshow Paul Rogers Huisshow Paul Rogers Huisshow Paul Rogers

Paul Rogers organiseert op 24, 25 en 26 juni een huisshow in de showroom PR Living. Creatief directeur Cas Moor is aanwezig om de ontwerpen van het bedrijf voor te stellen, zij hebben alle ruimte op de 1.500 m2 van het pand. Ook aanwezig zijn? Aanmelden kan via info@paulrogers.be.

 

Eén van de nieuwe modellen op de huisshow is de modulaire bank Noma. Het zitmeubel is volgens Paul Rogers geïnspireerd op de architectonische schoonheid van Japanse houten huizen. Noma is herkenbaar aan strakke lijnen en een verhoogde basis. De modulaire Noma serie kan aangevuld worden met bijpassende salontafel Lago, verkrijgbaar in diverse afmetingen. Als top kan gekozen worden tussen fineer, keramiek en Mortex.

 

Left Label Collections heeft ook een showroom in De Woonindustrie, waar ook meubels van Paul Rogers te zien zijn.



Links

www.paulrogers.be
www.dewoonindustrie.nl
www.leftlabel.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, marketday, vakdagen, #dewoonindustrie, #dwi, #leftlabel, #paulrogers, #mortex

Gerelateerd nieuws
 
Designtrends volgens Jysk
lees verder
Jodeco opnieuw opgestart
Jodeco Glass maakt een doorstart onder de nieuwe eigenaren Duif International en B Living. Daarmee is de continuïteit van het merk verzekerd en blijft het bestaande assortiment glasproducten beschikbaar voor klanten.
lees verder
 
Interieurclubawards 2025
lees verder
Rolluiken thuis in jouw stijl
[Sponsored artikel] - Ben je bezig met het upgraden van je huis? Er zijn verschillende manieren om je woning comfortabeler en veiliger te maken. Zoals het laten plaatsen van rolluiken.
lees verder
Nieuwe functie Philipp Ferger
De vice-president van onder andere de Ambiente beurs gaat per 1 januari een nieuwe uitdaging aan als mede-verantwoordelijke voor onder meer Eurobike.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden