Houten vloeren bij Otium

Woensdag 29 januari 2025

Otium at Home, een vloerencollectie van de Plinten en profielencentrale (PPC) uit Wijk bij Duurstede, breidt het assortiment uit met houten vloeren.
Houten vloeren bij Otium

Otium at Home biedt een assortiment laminaat- en PVC-vloeren, entreematten en traprenovatie-oplossingen. Nu voegt het hier een collectie houten vloeren aan toe.

 

De Europese eikenhouten vloeren zijn beschikbaar in diverse formaten en afwerkingen. Van brede planken tot visgraatpatronen: iedere vloer is ontworpen met oog voor duurzaamheid en gebruiksgemak. De innovatieve afwerkingen, zoals ultramatte lak en natuurlijke oliën, zorgen voor een warme en tijdloze look en bieden tegelijkertijd optimale bescherming tegen slijtage, krassen en vuil.

 

De brede planken zijn voorzien van een stabiele meerlaagse constructie en het 5G Click-systeem, waardoor ze snel en nauwkeurig geïnstalleerd kunnen worden, zowel zwevend als verlijmd, zo stelt PPC. De visgraatvloeren hebben een twee-laagse opbouw op vuren of HDF met een traditionele mes- en groefverbinding en moeten altijd verlijmd worden. Dankzij deze constructie zijn de vloeren niet alleen duurzaam, maar ook uitstekend geschikt voor vloerverwarming en -koeling.

 
De nieuwe houten vloeren worden volgens PPC allemaal geproduceerd in Europa met hout uit verantwoord beheerde bossen, waarbij het evenwicht tussen ecologische, sociale en economische belangen wordt gewaarborgd.



Links

www.otiumathome.com
www.plintenenprofielencentrale.nl

Tags

nieuws, interieur, collectie, vloeren, pvcvloeren, houtenvloeren, laminaatvloeren, entreematten, bossen, beheer, duurzaam, initiatief, aanplant, bomen, vloerverwarming, eiken, europees, vloerverwarming, vloerkoeling, gebruiksgemak, #plintenenprofielencentrale, #ppc, #otiumathome

Gerelateerd nieuws
 
Jubileumjaar Heditex
lees verder
25 jaar Textiellab
Het Textiellab heeft zich in 25 jaar ontwikkeld van experiment naar internationaal toonaangevend ontwikkelcentrum voor textiel, design
en innovatie.
lees verder
Vernieuwd Carpetright van start
Carpetright keert in Nederland terug als digitale vloerspecialist: van winkelketen naar digitaal gedreven bedrijf met uitgebreide thuisservice als showroom.
lees verder
 
Jysk neemt filialen Leen Bakker over
lees verder
Andere aanpak NK parketleggen
NK Parketleggen kiest voor tweejaarlijkse opzet en nieuwe positionering inclusief een andere locatie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden