Houten Lego aan de wand

Donderdag 16 december 2021

Lego blijft populair, ook bij volwassenen. Het merk richt zich dan ook bewust op deze doelgroep. Deens designmerk Room Copenhagen introduceert samen met Lego nu een collectie houten woonaccessoires.
Houten Lego aan de wand
Houten Lego aan de wand Houten Lego aan de wand Houten Lego aan de wand Houten Lego aan de wand

In 1932 begon Lego met de productie van de welbekende blokjes. Zij waren toen nog niet van kunststof, maar van hout. 90 Jaar geleden worden houten woonaccessoires van het merk uitgebracht door Room Copenhagen. Opberglades, fotolijstjes, wandplanken, muurhangers en een houten Lego-figuur zijn onderdeel van de collectie. Zij zijn gemaakt van FSC gecertificeerd eiken in gezeepte of donker gebeitste afwerking.

 

De producten zijn op schaal ontworpen naar de originele steentjes, dus de verschillende items zijn ook nog stapelbaar. De collectie is onder andere te koop bij bol.com. De prijzen variëren van € 109,99 voor een fotolijstje tot € 229,99 voor een houten opberglade. Investeren in Lego zelf kan trouwens zeer lucratief zijn, volgens recent onderzoek kan dit meer opleveren dan investeren in goud.



Links

www.roomcopenhagen.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, binnen, huis, decoratie, interieurdecoratie, woonaccessoire, woondecoratie, accessoire, #lego, #roomcopenhagen

Gerelateerd nieuws
Fonq vraagt uitstel van betaling
De Fonq Group, de holding achter de woonmerken Fonq en Naduvi, heeft bij de rechtbank uitstel van betaling aangevraagd.
lees verder
JD.com betreedt Nederlandse markt met Joybuy
Chinese e-commercegigant zet volgende stap in Europa met Nederlandse lancering Joybuy,
lees verder
Corte: heldere zitgeometrie
Punt Mobles presenteert met Corte een nieuwe zitcollectie, ontworpen door Víctor Carrasco Office. Gebaseerd op een balans tussen structuur, ergonomie en vorm met een sobere vormentaal bedoeld voor zowel residentiele als contractinterieurs.
lees verder
Uitbreiding kleinere winkels
Ikea groep opent 20 kleine winkels in Europa en Noord-Amerika om zo beter bereikbaar te worden voor consumenten in steden.
lees verder
Spoga+gafa verhuist
De internationale tuin- en BBQ-vakbeurs Spoga+gafa krijgt vanaf 2027 een nieuwe datum en verhuist van juni naar september. Organisator Koelnmesse zegt met deze verschuiving beter aan te sluiten op de planning en besluitvorming binnen de sector.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden