Verheugen op Showup

Maandag 20 december 2021

Gelukkig zijn er ook mooie dingen om naar uit te kijken, na het opheffen van de lockdown. Zo vindt op 6 en 7 februari de volgende editie van vakbeurs Showup plaats. Er kunnen nu al kaartjes besteld worden voor het evenement in de Expo Haarlemmermeer.
Verheugen op Showup

Showup, de inspirerende inkoopbeurs voor woonaccessoires en cadeau-artikelen, draait volgens de organisatie om creativiteit, zaken doen en inspiratie. De trendzone is altijd de place to be voor wie inspiratie wil opdoen. Jan Agelink van Buro Jantrendman is de partner van Showup als het gaat om de trends. Verwacht het onverwachte, zo hint de organisatie, want aan creativiteit geen gebrek.

 

Onder de noemer Listenup komt het lezingenprogramma van de beurs ook weer terug. Er zullen drie sessies per dag plaatsvinden in het totaal vernieuwde Listenup theater. Jan Agelink is een van de sprekers. De komende weken wordt bekend wie de andere lezingen zullen verzorgen en zal Interieurjournaal hierover berichten. Ook zullen berichten volgen over het nieuws van de exposanten, dit zijn er momenteel al 250 en er komen volgens Showup dagelijks nieuwe merken bij.



Links

www.showup.nl
www.jantrendman.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, binnen, huis, decoratie, tuin, outdoor, interieurdecoratie, woonaccessoire, woondecoratie, accessoire, verlichting, lamp, meubel, kleinmeubel, consumentengoederen, beurs, tentoonstelling, show, event, evenement, #burojantrendman, #jantrendman, #showup, #showup22

Gerelateerd nieuws
Nieuwe showroom Mecam Group
De Mecam Group heeft in Beusichem een vernieuwde showroom geopend, waar het Belgische meubelbedrijf zich nadrukkelijk richt op de Nederlandse markt. Hier krijgen vooral de merken Neo-Style en Ligna een prominente plek.
lees verder
Nieuw directieteam EK Retail
Retailserviceorganisatie EK Retail kondigt een nieuwe structuur van het directieteam aan, met onder andere de benoeming van Frank Duijst tot ceo.
lees verder
 
Dennis van der Burgt overleden
lees verder
Laatste hoofdstuk Showup
Design- en lifestylebeurs Showup heeft zijn laatste onafhankelijke editie afgerond. Organisatoren Maya Kol en Daan van Trigt laten weten dat deze editie voelt als 'het laatste hoofdstuk' en het einde van een tijdperk.
lees verder
Designvrijheid in natte ruimtes
De Italiaanse fabrikant Wall Pepper introduceert een hoogwaardig behang dat geschikt is voor gebruik in zowel de badkamer als in de keuken.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden