Home24 koopt Fashion for Home

Woensdag 11 november 2015

Interieurwebwinkel Home24 heeft concurrent Fashion for Home gekocht. Laatstgenoemde is online actief in het hogere segment van de markt.
Home24 koopt Fashion for Home

Hoeveel geld met de overname is gemoeid, is niet bekend gemaakt. Ook is niet bekend hoe de cijfers van Fashion for Home er uit zien.


Interessant gegeven is wel dat Rocket Internet, de investeerder achter van o.m. Home24, oorspronkelijk ook aandelen van Fashion for Home had, maar deze in 2012 van de hand deed, blijkbaar omdat men toch niet geloofde in de combinatie van ecommerce en meubelen. Dat is via Home24 dus weer gedraaid, zo meld Techcrunch.

De directie van Fashion for Home (Oprichter Marc Appelhoff en Christoph Cordes) treden toe tot het management team van Home24. Fashion for Home zal als label onder het dak van Home24 overigens blijven bestaan als aanbieder van hoogwaardige designmeubelen tegen een betaalbare prijs’.

Fashion for Home is sinds 2009 behalve op thuismarkt Duitsland ook actief in Oostenrijk en Nederland en levert ook in België. Home24 voegt daar Frankrijk, Italië en Zwitserland in Europa aan toe en is daarbuiten ook in Brazilië actief.

 



Links

www.home24.nl
www.fashionforhome.de
www.fashionforhome.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, woninginrichter, retail, etail, winkel, online, meubelen, accessoires, decoratie, economie. meubel, meubelwinkel, woonwinkel, online, webwinkel, webshop, Rocket, home24, Westwing, Fashion for Home, FashionForHome, fashion4home

Gerelateerd nieuws
 
Opmaat naar Meubelbeurs Brussel 2025
lees verder
Geen doorstart Carpetright
Diverse bronnen melden dat een doorstart van vloeren en woningtextiel ketenbedrijf Carpetright in Nederland definitief van de baan is.
lees verder
 
Dag voor interieurprofessionals
lees verder
Beurstrio vrijwel volgeboekt
Het beurstrio Ambiente, Christmasworld en Creativeworld breidt zijn positie als wereldwijd centrum voor moderne lifestyle, seizoensdecoratie en creatieve doe-het-zelfproducten verder en is inmiddels vrijwel geheel volgeboekt
lees verder
HFG ontkent geruchten
De Home Fashion Group (HFG) ontkent geruchten dat er een plan is om zo'n 35 winkels van Leen Bakker te sluiten.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden