10e Domotica & Slim Wonen

Vrijdag 30 oktober 2015

Een jubileumeditie van de beurs Domotica & Slim Wonen is binnenkort in het Evoluon in Eindhoven op 18 en 19 november. Thema: Connecting Worlds.
10e Domotica & Slim Wonen
10e Domotica & Slim Wonen 10e Domotica & Slim Wonen 10e Domotica & Slim Wonen 10e Domotica & Slim Wonen

Zelfstandig thuis blijven wonen, minder energieverbruik, veiligheid, comfort, luxe, zorg en communicatie zijn belangrijk en domotica kan dat realiseren. Kansen ook voor interieurprofessionals dus. Daarnaast behoren o.m. ook architecten, aannemers, projectontwikkelaars, woningbouwcorporaties en zorginstellingen tot de doelgroep van de beurs.

In 2014 trok dit event circa 3.500 bezoekers, het jaar daarvoor ruim 2.600 aldus Maud Vogelaar van organisator Stichting Smart Homes.

Dat domotica en slim wonen veel aspecten omvatten laat het gevarieerde exposantenveld wel zien. Tevens zijn er lezingen, workshops en verschillende symposia. Connecting Worlds betekent ook kennis delen.

De Smart Avenue is een nieuw decor: een 'straat' van comfortwoningen waarin verschillende partijen hun producten koppelen. Centraal staat comfort, maar ook andere aspecten van domotica komen naar voren. Met deze special wil Smart Homes meer bieden dan enkel een beurs.

 

Mocht u de beurs willen bezoeken, kaarten kosten normaal € 38 per stuk, maar als u op deze link klikt krijgt u als lezer van Interieurjournaal 100% korting! U kunt zich hier registreren en direct de toegangskaart per email ontvangen en desgewenst uitprinten. Lukt het niet met de link, dan kunt u deze code gebruiken: 200.016.85

 



Links

www.beursdomoticaenslimwonen.nl
www.smart-homes.nl
www.evoluon.com

Tags

Nieuws, Interieur, inrichting, wonen, project, gordijn, zonwering, rolluik, verlichting, lamp, dimmen, aan-uit, schakelen, automatisering, domotica, verlichtingscentrale, licht, domoticasysteem, veiligheid, comfort, luxe, energie, zorg

Gerelateerd nieuws
Lego interieurcollectie
H&M Home en Lego Group slaan de handen ineen voor een verrassende samenwerking: een interieurcollectie speciaal voor kinderkamers. De Lego H&M Home Collection is in de VS en UK al verkrijgbaar.
lees verder
 
Dynamisch kunstlicht
lees verder
Tips voor inrichten slaapkamer
[Sponsored artikel] - Als je de tijd neemt om je slaapkamer op een stijlvolle en rustgevende manier in te richten, doe je jezelf daar iedere dag een plezier mee. Van het uitkiezen van de juiste meubels tot de perfecte puntjes op de i!
lees verder
AI-reclamedebuut woonbranche
Nobilia, de Duitse fabrikant van keukens en complete interieurconcepten, lanceerde onlangs de allereerste volledig door AI geproduceerde reclame in de woonbranche.
lees verder
Debuut Belliny op Incoda
Tijdens de komende editie van het vakevent Incoda, op 21, 22 en 23 september 2025 in Gorinchem, is Belliny Fabrics een van de nieuwkomers.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden