Present Time failliet

Vrijdag 13 november 2015

Present Time is door de rechtbank Midden-Nederland failliet verklaard. Bij de vestiging in Almere werken zo'n 17 mensen.
Present Time failliet

De oorzaak is van het faillissement is nog niet bekend, zo meldt omroep Flevoland vandaag. De werknemers krijgen vanmiddag meer te horen over hun toekomst. De meerderheid is zijn baan kwijt, maar misschien dat enkele medewerkers wordt gevraagd de zaak draaiende houden om een doorstart mogelijk te maken.

Het bedrijf maakt interieurdecoratieartikelen, zoals bijvoorbeeld servies, klokken en keukenspullen en voerde labels als Leitmotiv, Karlsson en PT,. Afgelopen februari stond het bedrijf als exposant nog op de (internationale) vakbeurzen Ambiente in Frankfurt, Maison & Objet in Parijs, Tica in Aalsmeer en de Trade Mart in Utrecht en Brussel.

 



Links

www.presenttime.com

Tags

Nieuws, inrichting, wonen, woon, woning, interieur, design, textiel, interieurtextiel, klok, plaid, kussen, handdoek, gastendoek, laken, accessoire, decoratie, licht, verlichting, lamp, hanglamp, spot, vaas, vazen, woonaccessoire, kussen, kussenhoes, failliet, faling, insolventie, doorstart, overname.

Gerelateerd nieuws
Nieuwe eigenaren Riverdale
De oprichters van huidverzorgingsmerk Naďf nemen het merk en de leiding bij het woonmerk Riverdale over.
lees verder
Gira nieuws Light+Building
Tijdens Light+Building 2026, van 20-25 maart, presenteert Gira verschillende nieuwe producten en systeemoplossingen op het gebied van deurcommunicatie, schakelmateriaal en smart home.
lees verder
 
Netwerken op Christmasworld 2026
lees verder
 
Drie merken met 1 naam
lees verder
Innovatie sleutel voor textielsector
Techtextil en Texprocess 2026 tonen innovatiekracht van de textielsector zo blijkt uit de persoconferentie over de beurzen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden