Home Stock failliet

Donderdag 30 juni 2022

Een volgende faillissement in de wonenbranche. Home Stock, met zes vestigingen, is failliet verklaard.
Home Stock failliet

Nadat recent Riverdale de boeken moest neerleggen, is ook woonwinkelketen Home Stock dinsdag op eigen aangifte failliet verklaard. De zes vestigingen en de webwinkel zijn voorlopig gesloten.

 

Het faillissement is volgens de directie het gevolg van plotseling tegenvallende resultaten van een aantal vestigingen. Ook de inflatie en de impact van de oorlog in Oekraïne op de leveringen van materialen spelen mee. De curator onderzoekt de mogelijkheden voor een doorstart. Tot die tijd blijven winkels en webshop dicht en kunnen klanten ook geen producten ruilen of retourneren.

 

Home Stock begon in 2014 als pop-upwoonwinkel en groeide daarna uit tot een keten met zes vaste vestigingen. Die zijn te vinden in Haarlem, Rotterdam, Eindhoven, Zwolle, Nijmegen en Utrecht. Het plan was om door te groeien naar 10 winkels.

 

Homestock presenteerde zichzelf als de winkel 'met een verzameling van vernieuwende, veelal kleurrijke meubels. Wij bieden geen vanzelfsprekende combinaties!'

 

P.S. 04-07-2022: Volgens de site van Home Stock hebben zich bij de curator - mr. R. Mulder van Pot Jonker Advocaten te Haarlem - meer dan vijftien kandidaten gemeld hebben voor eventuele overname van Homestock. De verkoopprocedure begint vermoedelijk woensdag 6 juli, geïnteresseerden kunnen vervolgens maandag 11 juli einde dag een bod uitbrengen via mulder@potjonker.nl (met een kopie aan ingwersen@potjonker.nl).

 

P.S. 28-07-2022: Geen doorstart voor Homestock.



Links

www.homestock.nl

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, woonkamer, eetkamer, slaapkamer, logeerkamer, meubel, bed, gordijn, stof, raambekleding, interieurbekleding, vloer, woonartikel, woonaccessoire, retail, winkel, shop, outlet, filiaal, keten, winkelketen, franchise, formule, woonwinkel, detailhandel, winkelformule, inkoop, inkoopvereniging, inkoopcombinatie, samenwerking, failliet, faillissement, faling, insolventie, bankroet, neerleggen boeken, doorstart, overname, curator, Home Stock, Homestock, #homestock, #failliet

Gerelateerd nieuws
Licht uit voor Loddenkemper
Na meer dan een eeuw aan meubelproductie is er een einde gekomen aan Loddenkemper, de Duitse fabrikant van slaapkamer- en woonkamermeubelen uit Oelde. Het bedrijf heeft zijn activiteiten officieel beëindigd.
lees verder
 
Groei Smart Home
lees verder
Baan: Icons deel twee
Deze maand presenteert de Nederlandse designmeubelfabrikant Baan de tweede collectie van Icon: een exclusieve serie meubelen geďnspireerd op de populaire Japans-Scandinavische woonstijl, ook wel bekend als ‘Japandi’.
lees verder
 
Beurstrio presenteert plannen
lees verder
5.500 bezoekers Trendz
De najaarseditie van Trendz bracht bijna 5.500 professionals uit de retail- en interieurbranche samen. Ondanks de uitdagende marktomstandigheden wist de beurs volgens de organisatie haar positie als inspiratie- én inkoopmoment te behouden.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden