@Home Event geannuleerd

Dinsdag 18 augustus 2015

Hoewel de markt sterk aan het aantrekken is, komt dat in beurzenland nog lang niet overal tot uitdrukking. Zo is het @Home Event van dit najaar geschrapt.
@Home Event geannuleerd

@HomeEvent, georganiseerd door Dutch Trade Events uit Etten-Leur waarbij ex-Trade Mart Utrecht manager Jurgen Pietersen actief is, werd dit voorjaar gehouden samen met de bestaande vakbeurs Stationery, Office & Convenience Days (SOC). Het was de bedoeling om deze nieuwe beurs voor retailers, e-tailers en dealers op het gebied van gifts, design dit najaar uit te breiden worden met home en livingproducten.

Dat is niet vooralsnog niet gelukt. Pietersen: "Het @HomeEvent staat voor het voorjaar 2016 weer op het programma. Wij hebben ervoor gekozen om deze een keer per jaar te organiseren omdat dat past binnen de marktontwikkelingen van de retail." Als je de beurssite bezoekt, lijkt de beurs nog overigens gewoon doorgang te vinden.

Aankomende september organiseert Dutch Trade Event nog wel het SOC Suprise Event. Dit is een "afgeleide van de SOC Convenience Days" volgens Pieters. Ook hierover biedt hij noch de site echt duidelijkheid over wat dat verder inhoudt.
Wel is duidelijk dat deze beurs -  eerder gepland van 13-15 september in het Autotron in Rosmalen - nu van 20-21 september wordt gehouden in de Baroniehal van de Brabanthallen in 's-Hertogenbosch.

 



Links

www.athomeevent.nl
www.socdays.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, interieurbeurs, woonaccessoire, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, bijzet, woon, stationary, schrijfwaren

Gerelateerd nieuws
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder
Eerste invulling Trendz/Showup
De gezamenlijke beurs Trendz/Showup krijgt concreter vorm. Voor de eerste editie, van 30 augustus - 1 september in de Evenementenhal Gorinchem, zijn nu de eerste deelnemende merken en programmaonderdelen bekendgemaakt.
lees verder
Bekende textielmerken overgenomen
De Vespo Groep neemt een aantal bekende textielmerken - waaronder Cinderella, Damai, DDDDD, en Seahorse - over van Dutch Home Company om deze verder uit te gaan bouwen.
lees verder
Overname afgerond
Overname Leen Bakker en Kwantum is afgerond en deze worden definitief overgenomen van Gilde Equity.
lees verder
Westwing groeit aanzienlijk in 2025
Westwing overtreft zijn eigen doelstellingen op het gebied van EBITDA, cashflow en marge. Voor 2026 streeft de aanbieder van woon- en interieurartikelen naar verdere groei door uitbreiding, schaalvergroting en een sterkere marktpositie in Europa.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden