Hoe hang je kunst op?

Woensdag 08 juli 2015

Made.com stuurde een 'infographic' over hoe je kunst op zou moeten hangen. Daarbij baseerde de webshop zich op een onderzoek en diverse bronnen. Nog leerzaam?
Hoe hang je kunst op?

Klik op deze link voor de infographic!



Links

www.made.com
www.made.com/nl/
www.made.com/nl/de-basics-van-kunst-ophangen-in-je-interieur

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, decoratie, schilderij, poster, ophangen, webwinkel, internetwinkel

Gerelateerd nieuws
Nieuwe commisaris EK retail
Ondernemer Paul Berden van de bekende winkelketen Berden uit Venlo-Blerick treedt toe tot Raad van Commissarissen van EK Retail.
lees verder
Casa failliet
Woonwinkelketen Casa is dinsdag officieel failliet verklaard. De Nederlandse winkels zijn woensdagochtend niet meer opengegaan. Een dramatische wending, maar geen onverwachte, sinds het faillissement van het Belgische moederbedrijf in maart.
lees verder
Nieuwe compacte spiegels
Vier bestaande spiegelontwerpen van Deknudt zijn vanaf nu verkrijgbaar in een kleiner formaat. Dit geldt voor de modellen Gallery S, Matin S, Calco Round en Ray S.
lees verder
Lichte daling Belgische textielomzet
Fedustria heeft de marktinformatie gepubliceerd van de Belgische textielmarkt, waarbij de omzet in 2024 iets daalde ten opzichte van 2023.
lees verder
 
Natuzzi viert herkomst en toekomst
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden