Hml samen met JWR

Maandag 16 juli 2018

Het aantal samenwerkingen rijgen zich aaneen bij JWR Bedden. Opnieuw gaat het bedrijf aan de slag met een nieuwe partner: Hml Bedding.
Hml samen met JWR

Per 1 augustus aanstaande willen JWR Bedden en Hml Bedding samen hun marktpositie in Nederland versterken, vooral door uitbreiding van het dealernetwerk en productontwikkeling.

Hml Bedding uit Schijndel, exposant van De Woonindustrie in Nieuwegein, is al decennia leverancier van boxsprings en matrassen in het midden en hogere segment met als credo: ambacht en maatwerk. Daarnaast staat Hml Bedding naar eigen zeggen bekend om haar uitstekende service en snelle levertijden.

JWR, begin vorig jaar opgericht, was agent van enkele Belgische fabrikanten en het Duitse Nehl. Later kwam daar de Soraya Dream Collection (van Anemoon) en nu dus Hml bij.




Links

www.anemoontc.be
www.dewoonindustrie.nl
www.hml-bedding.nl
www.jwrbedden.nl
www.meubelfabriekjooken.be
www.nehl.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slaapcomfort, slaapbranche, slaap, slapen, slaapfabrikant, bed, bedtextiel, matras, dekbed, kussen, laken, hoeslaken, lattenbodem, slaapsegment, slaapconcept, agent, vertegenwoordiging, #jwrbedden, #anemoon, #soraya, #sorayadreamcollection, #hehl, #hmlbedding, #hml, #meubelfabriekjooken, #jooken

Gerelateerd nieuws
Imm cologne lanceert india
Koelnmesse, organisator van onder meer Imm cologne, lanceert een nieuw internationaal B2B-event: Imm india. In samenwerking met Indiase brancheorganisaties organiseert de beursgigant op 11–14 maart 2026 een interieurvakbeurs in het India International Convention and Expo Centre in New Delhi.
lees verder
Studenten op DDW
Zes creatieve vakscholen bundelen de krachten voor een gezamenlijke presentatie van studenten op de Dutch Design Week in oktober.
lees verder
Goede woonkeuzes geven mentale rust
[Sponsored artikel] - Een huis is de plek waar je tot rust komt, waar je oplaadt, denkt, leeft en jezelf mag zijn. Toch is het niet altijd vanzelfsprekend dat die ruimte ook mentaal rust geeft.
lees verder
Aquinos Duitsland failliet
Afgelopen week heeft de Duitse vestiging van Aquinos Bedding faillissement aangevraagd.
lees verder
Imm voor 70 procent vol
Met nog een half jaar te gaan tot Imm Cologne 2026 van start gaat is circa 70% van de beursvloer volgens Koelnmesse gereserveerd. Van 20-23 januari 2026 is het event weer het internationale startpunt van het interieurjaar.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden