HMC naar Milaan

Donderdag 31 maart 2016

Het HMC mbo vakschool voor hout, meubel en interieur presenteert zich in april voor de eerste keer tijdens Salone del Mobile in Milaan.
HMC naar Milaan
HMC naar Milaan HMC naar Milaan HMC naar Milaan HMC naar Milaan HMC naar Milaan

Dertien (oud)studenten presenteren hun beste werken van 12 tot en met 17 april in het Palazzo Francesco Turati tonen onder de titel Masterly – The Dutch in Milano. Als onderdeel van meer dan 120 Nederlandse ontwerpers, ambachtelijk producerende bedrijven en ontwerpbureaus.
 
Volgens het HMC wordt internationalisering steeds belangrijker en wil het graag de internationale banden met bedrijven en organisaties versterken om kennis uit te wisselen en samenwerkingen aan te gaan. Ook biedt het HMC (oud)-leerlingen, als startende ondernemer, zo de kans om zich te presenteren aan de branche.
 
Hierbij een deel van de producten:
Foto 1: M-Chair - Jochum Kortbeek & Koen Snitjer
Foto 2: Spring Wood - Carolien Laro
Foto 3: Knitted Chair - Celine Chermin
Foto 4: Half A Droplet - Leon van Leeuwen
Foto 5: Toetan - Mart van der Zwan
Foto 6: Ledwood - Sabine van der Ham

 



Links

www.carolienlaro.nl
www.hmcollege.nl
www.leonvanleeuwen.nl
www.masterly.nu
www.svdhdesign.com
www.vivolli.com
www.woodclinic.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, project, opleiding, cursus, school, studie, praktijk, les, stage, wedstrijd, vak, ambacht, vakopleiding, stoffeerder, woning, woningstoffeerder, projectstoffeerder, woninginrichting, vloerlegger, vloer, gordijn, raambekleding, meubelmaken, meubelmaker, meubelstofferen, meubelstoffeerder

Gerelateerd nieuws
Incoda: interieur in beweging
De Interieur Collectie Dagen (Incoda), die van 21 tot en met 23 september plaatsvinden in de Evenementenhal in Gorinchem, presenteren dit jaar opnieuw een breed programma waarin vakkennis, innovatie en ontmoeting centraal staan.
lees verder
Parrot Series vernieuwd
Grau heeft de Parrot Series opnieuw uitgebracht. De serie bestaat uit een tafellamp en een vloerlamp, beide met een 360° draaibare lampkop. De modellen combineren gericht functioneel licht met instelbare sfeerverlichting.
lees verder
 
Afscheid bij Rinos
lees verder
Imm cologne lanceert india
Koelnmesse, organisator van onder meer Imm cologne, lanceert een nieuw internationaal B2B-event: Imm india. In samenwerking met Indiase brancheorganisaties organiseert de beursgigant op 11–14 maart 2026 een interieurvakbeurs in het India International Convention and Expo Centre in New Delhi.
lees verder
Studenten op DDW
Zes creatieve vakscholen bundelen de krachten voor een gezamenlijke presentatie van studenten op de Dutch Design Week in oktober.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden