Hipzo Living nieuw in DWI

Vrijdag 18 juni 2021

De Woonindustrie heeft er weer een nieuwe exposant bij. Vanaf 1 juli is Hipzo Living in Nieuwegein te vinden.
Hipzo Living nieuw in DWI

Hipzo Living is in 2020 opgericht. Het jonge bedrijf maakt en levert metalen wanddecoratie, dat geheel gemaakt wordt in Twente, van het ontwerp, het snijden van het materiaal tot het verzenden. Om verder te groeien gaat het de onderneming nu exposeren in trade center DWI (De Woonindustrie).

 

Hier hoopt het bedrijf nieuwe partners te ontmoeten om zaken mee te gaan doen. Hipzo Living is te vinden op standnummer A-A03.



Links

www.hipzo.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, decoratie, accessoires, wand, wanddecoratie, kunstwerk, wanddesign, muur, muurdecoratie, dewoonindustrie, #dewoonindustrie, #dwi, #hipzoliving

Gerelateerd nieuws
 
Vertrouwen centraal op Heimtextil
lees verder
 
Hospitality Expo start in Grave
lees verder
Heropening winkel Groningen
De winkel van woonwinkel Goossens in Groningen is onlangs feestelijk heropend: inspiratie, advies en blije klanten.
lees verder
Jubileum Alexandrium
Woonmall Alexandrium viert 30-jarig jubileum tijdens Oktober Woonmaand met diverse activiteiten voor bezoekers en acties.
lees verder
Verlichting als architectonisch element
[Sponsored artikel] - Een goed doordacht interieur valt of staat met de juiste verlichting. Voorheen lag de focus vooral op een opvallende hanglamp boven de eettafel of een statige vloerlamp in de zithoek, nu benaderen ontwerpers licht steeds vaker als integraal onderdeel van de architectuur.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden