Heropen winkels eis in rechtszaak

Zaterdag 27 februari 2021

In navolging van de horeca gaat Inretail via de rechter de heropening van winkels eisen. De maat is vol!
Heropen winkels eis in rechtszaak

Er is steeds meer verzet tegen het coronabeleid van de Nederlandse overheid vanwege onder meer de gigantische economische nevenschade die voor het grootste deel wordt afgewenteld op bepaalde groepen ondernemers. Een toenemend aantal burgers ziet al steeds minder nut in het volharden in het inperken van veel vrijheden, maar voor gedupeerde ondernemers is nu de maat vol.

In navolging van de horeca gaat daarom nu - eindelijk- ook Inretail via de rechter de heropening van winkels eisen: 'Het kan volgens de eigen routekaart van de overheid en het kan veilig. Het is economisch onverantwoord nog langer te wachten. Ook in het buitenland zijn winkels weer open.' De sluiting is disproportioneel.
 
Inretail: 'Momenteel zijn 56.000 winkeldeuren gesloten, dat kost € 700 miljoen omzet per week en van de 300.000 banen staan er 50.000 tot 60.000 op de tocht als dit nog langer duurt. Er dreigt een kaalslag met enorme maatschappelijke en economische gevolgen. De leefbaarheid van talloze wijken, dorpen en steden staat op de tocht.'

Al eerder riep Inretail het kabinet tevergeefs op om de winkels te openen en luidde de woonbranche de noodklok. Daarnaast blijkt uit recent onderzoek dat een overgrote meerderheid van de Nederlanders de winkels open willen.





Links

www.inretail.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, residentieel, non-food, retail, detailhandel, brancheorganisatie, belangenbehartiger, cbw, mitex, in retail, winkel, organisatie, belang, vereniging, informatie, lockdown, click&collect, pensioen, regeling, omstandigheden, economie, koninklijk, #inretail, #clickcollect, #clickencollect, #kiesretail

Gerelateerd nieuws
Maxima bezoekt meubelmaker Vepa
Koningin Máxima bracht op 1 april een werkbezoek aan Vepa in Hoogeveen. Het bezoek vond plaats binnen het programma van Circulair Groningen Drenthe, waarin bedrijven werken aan een circulaire economie.
lees verder
HMC studenten presenteren in Milaan
Net afgestudeerde ontwerpers van Hout- en Meubileringscollege presenteren hun meesterwerken op de Salone del Mobile in Milaan.
lees verder
 
Hometex niet in winter
lees verder
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder
Overname afgerond
Overname Leen Bakker en Kwantum is afgerond en deze worden definitief overgenomen van Gilde Equity.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden