Hemelse verlichting bij Ilfari

Dinsdag 26 mei 2020

Het Nederlandse verlichtingsmerk Ilfari introduceert het nieuwe model Eye in the Sky. Volgens ontwerper en creative director Renée Ploegmakers is het een elegant design in perfecte balans, voorbestemd om een klassieker te worden.
Hemelse verlichting bij Ilfari
Hemelse verlichting bij Ilfari Hemelse verlichting bij Ilfari Hemelse verlichting bij Ilfari Hemelse verlichting bij Ilfari

Ilfari omschrijft het armatuur Eye in the Sky als een absolute eyecatcher die bijna als een ster in de ruimte door de lucht zweeft. Kosmische retro-vormen worden gecombineerd met hypermodern premium geanodiseerd aluminium en dimbare LED-technologie. De inspiratie van geometrische figuren, minimalisme en een vleugje industrieel design wordt volgens het bedrijf in de nieuwe lamp gecombineerd.

 

The Eye in the Sky heeft een zusje - Eye in the Sky Mini - en een grote broer - Eye in the Sky Grand. Ze zijn allemaal verkrijgbaar in mat zilver (foto 4) en mat goud en bevatten ofwel dimbare 2700k LED of de premium Dim-2-Warm-technologie ondersteund door Casambi Bluetooth. Ilfari specialiseert zich in verlichting op maat en kan verschillende maten en kleuren leveren of combineren.



Links

www.ilfari.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ontwerp, design, ontwerp, lamp, licht, led, vloerlamp, verlichting, hanglamp, wandlamp, dim, led, armatuur, #Ilfari, #eyeinthesky

Gerelateerd nieuws
800 banen minder bij Ikea
De ingka Group kondigt een vereenvoudigde organisatiestructuur aan om de lange termijn ambities waar te maken, waarbij 800 functies komen te vervallen.
lees verder
Bestellen bij Fonq onmogelijk
Bij de webshops van Fonq en Naduvi kunnen klanten momenteel geen bestellingen plaatsen. Op beide sites verschijnt een melding dat er tijdelijk geen betalingen worden geaccepteerd. Dat melden verschillende retailmedia nadat de holding achter de platforms uitstel van betaling heeft aangevraagd.
lees verder
Innovatie versnelt op Light+Building
Light+Building 2026 liet zien hoe snel innovatie in de sector momenteel gaat. Tijdens de zesdaagse vakbeurs in Frankfurt presenteerden bijna 2.000 exposanten nieuwe technologieën (digitalisering, elektrificatie en slimme lichtoplossingen) voor gebouwen, steden en interieurtoepassingen.
lees verder
Fonq vraagt uitstel van betaling
De Fonq Group, de holding achter de woonmerken Fonq en Naduvi, heeft bij de rechtbank uitstel van betaling aangevraagd.
lees verder
 
JD betreedt NL markt met Joybuy
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden