Hello Mats op Domotex

Woensdag 09 januari 2019

Vanaf vrijdag 11 januari op de Domotex in Hannover worden de deurmatten van Hello Mats gepresenteerd.
Hello Mats op Domotex

Hello Mats zijn veelkleurige deurmatten van hoge kwaliteit, geproduceerd door Koti-Kobra. Dit is een Oostenrijkse deurmatfabrikant, die sinds vorig jaar deel uitmaakt van de Koti-groep uit Weert.

Hello Mats komt voort uit de expertise van industriële borstels, en heeft inmiddels tien jaar ervaring in de productie van op maat gemaakte deurmatten in verschillende variaties, maten en vormen. Dat wordt op de internationale vloerenbeurs Domotex in Hannover getoond.

Er zijn negen series deurmatten in verschillende samenstelling leverbaar in diverse standaardmaten en in een groot aantal kleuren. Alle matten zijn UV-bestendig, geschikt voor regen en sneeuw, en het is mogelijk om de matten met een hogedrukreiniger te reinigen.

 



Links

www.domotex.de
www.koti-eu.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, vloer, entree, mat, entreesysteem, schoonloop, deurmat, buitenmat, vloerbedekking, stoffering, #hellomats, #koti, #kotigroep, #kotikobra, #domotex, domotex19, #domotex2019

Gerelateerd nieuws
Circulair collectief voor kantoren
Negen bedrijven hebben zich verenigd in Captains of the New Industry. Het nieuwe collectief wil opdrachtgevers, architecten en ontwerpers eenvoudiger toegang bieden tot circulaire oplossingen voor kantoorinrichting.
lees verder
 
Flanders Flooring Days groeit
lees verder
Interieurprofessionaldag tweejaarlijks
De Interieurprofessionaldag krijgt vanaf 2027 een nieuwe opzet. De jaarlijkse frequentie wordt verlaagd naar een tweejaarlijks evenement met meer ruimte voor beleving en verdieping.
lees verder
Houtsnippers in je tuin
[Sponsored artikel] - Een tuin blijft makkelijker netjes wanneer de bodem goed en gelijkmatig is afgedekt. Losse grond droogt minder snel uit en krijgt minder ruimte voor onkruid.
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden