Heimtextil start dinsdag!

Woensdag 06 januari 2016

Niet woensdag, maar aankomende dinsdag gaat het internationale beursseizoen van start met de Heimtextil in Frankfurt. Zoals eerder gemeld start de beurs dit jaar een dag eerder in de week en duurt tot en met vrijdag, in plaats van zaterdag.
Heimtextil start dinsdag!
Heimtextil start dinsdag! Heimtextil start dinsdag! Heimtextil start dinsdag!

De beurs is van 12-15 januari en overlapt de Domotex in Hannover (die start zaterdag 16 januari) dus niet meer met een dag, zoals eerder altijd het geval was. Meer dan 2.700 exposanten zullen op deze textielvakbeurs voor de woning- en projectmarkt hun producten en diensten tonen.

Bijvoorbeeld het label Raffi van de Nederlandse ontwerper Maarten Vrolijk. Hij presenteert nieuwe collecties wandbekleding, waaronder een geheel nieuwe behangcollectie Villa Raphael (zie foto 1). Daarnaast zijn ook nieuwe karpetten te bewonderen.

Heimtextil heeft ook een groeiend aanbod van matrassen en bedsystemen. Nieuwe deelnemers zijn onder meer Rössle & Wanner met het merk Röwa/Roewa, na 10 jaar van afwezigheid, en f.a.n. Frankenstolz. De oppervlakte van de slaapafdeling zal verdubbelen naar zo'n 2.000m2 in hallen 8-11. Ook de 'sleeping campaign' in Gallery 0 zal daarnaast ook informatie over goed slapen geven.

Graham & Brown toont ook hun kortgeleden gepresenteerde gouden pauwenveren behang uit de collectie Artisan (zie foto 2 Quill in Gold). De collectie bevat vijf dessins.

Bijzonder is ook de wandbekleding van de jonge Belgische firma Tenue de Ville van Alexia de Ville, die er vorig jaar voor het eerst stond met de collectie City Garden. Nu op New Perspectives in hal 3 te zien met een nieuwe collectie Ode (foto 3).

Orac zal zowel op Heimtextil als op Intirio in Gent aanwezig zijn en dan ook hun nieuwe waterbestendige en overschilderbare overzetplint SX171 laten zien foto 4). Dankzij de uitsparing aan de achterzijde kan de overzetplint eenvoudig over de oude plint worden aangebracht. De overzetplint is eveneens een handige en decoratieve manier om elektriciteitskabels te verbergen.

Ticktes zijn hier online te bestellen.

 



Links

www.heimtextil.messefrankfurt.com
www.heimtextil-theme-park.com
www.messefrankfurt.be
www.messefrankfurt.nl
www.messefrankfurt.com
www.frankenstolz.de
www.grahambrown.nl
www.oracdecor.com
www.raffi.com
www.roewa.com
www.roewa.nl
www.tenuedeville.com

Tags

Nieuws, interieur, textiel, wonen, woning, woon, winkelier, retail, design, textielbeurs, textielvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, tentoonstelling, bekleding, stoffering, woonkamer, slapen, slaapkamer, matras, slaapsysteem, textiel, behang, vloer, accessoire, projectinrichting, project, kantoor, Heimtextil

Gerelateerd nieuws
Dick de Gier overleden
Op Eerste Kerstdag is Dick de Gier, directeur van De Gier Slapen in Gorinchem, overleden. Hij werd 71 jaar.
lees verder
Japandi keuken: rustig en functioneel
[Sponsored artikel] - Interieurtrends komen en gaan, maar sommige stijlen blijven langer. Zoals de Japandi stijl. Deze combinatie van Japans en Scandinavisch design wint al jaren aan populariteit, ook voor keukens.
lees verder
Nieuwe editie Hospitality Design Days
Van 9 t/m 11 februari wordt de derde editie van de Hospitality Design Days (HDD) georganiseerd in Culemborg, met de deelname van 15 Nederlandse merken.
lees verder
Hoe kies je de beste laminaatvloer?
[Sponsored artikel] - Ben je toe aan een nieuwe vloer en overweeg je laminaat? Goede keuze! Laminaatvloeren zijn niet alleen stijlvol, maar ook praktisch en betaalbaar. Maar hoe kies je nu de beste laminaatvloer voor jouw huis?
lees verder
Vilten wandbekleding
Eijffinger introduceert de nieuwe wandbekleding collectie Felt. Deze vilt collectie is ontstaan uit een bijzondere samenwerking met het Nederlandse bedrijf I-did, die ook zorgt voor sociale impact.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden