Headlam Rotterdam officieel geopend

Dinsdag 19 mei 2015

Lethem Vergeer, Interplan en Silvester hebben gisteren officieel de nieuwe Headlam Trade Counter in Rotterdam geopend.
Headlam Rotterdam officieel geopend
Headlam Rotterdam officieel geopend Headlam Rotterdam officieel geopend Headlam Rotterdam officieel geopend

De nieuwe vestiging op de Coventrystraat 8, 3047 AD Rotterdam, draait reeds sinds 7 april proef, maar is dus gisteren dus officieel geopend met het doorknippen van een groot rood lint door Anthony Graham en Jonathan Goold. De drie grossiers uit Zutphen vallen onder de Engelse Headlam-organisatie.

Deze Headlam Trade Counter is een service voor stoffeerders van buiten de provincie om vanuit het magazijn benodigdheden op te kunnen halen. Maar de vestiging functioneert ook als showroom (onder meer voor de vorig jaar succesvol geïntroduceerde binnenzonweringscollectie) en als plaats voor demonstraties.
De grossiers leveren natuurlijk de eigen Lifestyle Interior-collectie, maar ook producten van Balterio, F. Ball, Forbo Flooring, Gerflor, Unilin en Unifloor. Tevens is er ruimte om te testen of een collectie keramische tegels met houtlook van Spadon via woninginrichters te verkopen is.

Marketing manager Marc Dubbeldam (op de laatste foto geflankeerd door Anthony links en Jonathan rechts) stelde eerst ook De Woonindustrie als vestiging te hebben overwogen, maar in tegenstelling tot Nieuwegein heeft deze locatie in het Noorden van Rotterdam ook de afhaalfunctie als mogelijkheid. Ook het kostenplaatje was gunstiger wat, ondanks dat de markt enigszins lijkt verbeteren, toch nog steeds een belangrijk aandachtspunt blijft. Indien de vestiging naar tevredenheid draait, is de kans groot dat er meerdere Trade Counters zullen volgen.
De openingstijden: maandag-vrijdag 7.30–16.30 uur.



Links

www.lethem.nl
www.silvester.nl
www.headlam.com
www.interplan.nl
www.f-ball.nl
www.lifestyle-interior.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, project, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, stroken, plank, parket, stoffering, egalisatie, ondervloer, vloerlijm, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, plinten, profielen, gordijn, raambekleding, raamdecoratie, luxaflex, rolgordijn, plissé.

Gerelateerd nieuws
Incoda: interieur in beweging
De Interieur Collectie Dagen (Incoda), die van 21 tot en met 23 september plaatsvinden in de Evenementenhal in Gorinchem, presenteren dit jaar opnieuw een breed programma waarin vakkennis, innovatie en ontmoeting centraal staan.
lees verder
 
Afscheid bij Rinos
lees verder
Imm cologne lanceert india
Koelnmesse, organisator van onder meer Imm cologne, lanceert een nieuw internationaal B2B-event: Imm india. In samenwerking met Indiase brancheorganisaties organiseert de beursgigant op 11–14 maart 2026 een interieurvakbeurs in het India International Convention and Expo Centre in New Delhi.
lees verder
Studenten op DDW
Zes creatieve vakscholen bundelen de krachten voor een gezamenlijke presentatie van studenten op de Dutch Design Week in oktober.
lees verder
 
Tijsen blijft creatief actief
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden