Headlam houdt van Amore

Donderdag 28 november 2019

Groothandel Headlam komt dit najaar met de het nieuw tapijt Amore. Dit voelt volgens het bedrijf super zacht aan en is trapgeschikt.
Headlam houdt van Amore
Headlam houdt van Amore Headlam houdt van Amore Headlam houdt van Amore

Headlams nieuwe tapijt Amore heeft volgens de firma een luxe uitstraling en is erg geschikt om een vloerkleed van te maken. Op deze manier kan het geluid dempen in een ruimte waar een harde vloer ligt. De verbetering van de akoestiek is volgens de groothandel sowieso een belangrijk argument om te kiezen voor tapijt.

 

Amore is vier meter breed en heeft een adviesverkoopprijs van € 179,95 per strekkende meter. De trendkleur oud roze (Powder, foto 1) is te vinden in het kleurpalet, aangevuld met het bruinere Almond (foto 2) of nog donkerdere Beaver. Aan de andere kant is Amore ook beschikbaar in koele tinten, zoals vergrijsd blauw (foto 3 en 4).

 



Links

www.headlam.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, vloer, leggen, vloeren, parket, tapijt, karpet, textiel, bekleding, behang, wandbekleding, stofferen, stoffering, meubelstof, gordijn, stof, raambekleding, raamdecoratie, gordijn, stof, woningstofferen, woninginrichting, woninginrichter, meubelbekleding, karpet, #Headlam, #Amore

Gerelateerd nieuws
Klassiek design met trendy kleuren
Vloerenfabrikant Interface brengt vernieuwde kleurstellingen voor de Noraplan Stone rubbervloercollectie op de markt.
lees verder
Vloerkleed door Michael Young
Karpettenleverancier CS Rugs (voorheen Carpet Sign) uit Asten introduceert een nieuwe collectie onder de naam Myrug. My staat voor de ontwerper MIchael Young.
lees verder
Woonindustrie: ontzorgt en breidt uit
Tijdens de Najaarsvakdagen sprak Interieurjournaal met Jeroen van der Borg, operationeel directeur van De Woonindustrie. Volgens hem is het succes van het beurscentrum te danken aan meer dan alleen het verhuren van meters.
lees verder
Opening tapijtmuseum
Koningin Maxima heeft afgelopen donderdag 11 september in Genemuiden het gerestaureerde tapijtmuseum geopend.
lees verder
Vernieuwing Impressive
Quick-Step lanceert wereldprimeur: Impressive Design is de eerste kraakvrije, waterdichte visgraatvloer in laminaat.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden