Haarhuis & Jansen agent voor Revor

Maandag 27 september 2021

Haarhuis en Jansen wordt zijn vanaf heden de exclusieve agent voor de Revor Group in Nederland, dit naast de bestaande merken die ze reeds voeren zijnde Viking Beds, Hypnos, Daune en Haarhuis en Jansen.
Haarhuis & Jansen agent voor Revor

Revor Group is een Belgisch bedrijf opgericht in 1972 , eigendom van Jan Maes (foto) sedert 2000. Door een reeks overnames van Styldecor, Jaritex en Revor International in Hongarije is het bedrijf gegroeid tot een omzet van € 35 miljoen, met zo’n 300 medewerkers.

 

Haarhuis en Jansen is nu de Nederlandse agent geworden voor de brede collectie met merken als Styldecor (high end tijdloze luxe bedden), Revor (jong, frisse en innovatieve bedden en slaapconcepten) en Jaritex (private label, middencollectie).

 

Het gezamenlijk streven van beide bedrijven is het opzetten van een goed dealernetwerk in Nederland, met regionale exclusiviteit, goede marge en topkwaliteitproducten. Op de Meubelbeurs Brussel zal Haarhuis en Jansen klaar staan voor de klanten, in samenwerking met het verkoopteam van Revor (7 t/m 10 november).



Links

www.revor.be
www.haarhuisjansen.nl
www.meubelbeurs.be

Tags

nieuws, interieur, slaapcomfort, bedding, agent, Nederland, boxspring, matras, slaapsysteem, #revor, #haarhuisjansen, #janmaes, #styldecor, #jaritex, #meubelbeursbrussel, #mbb

Gerelateerd nieuws
Compacte winkel Jysk
Jysk heeft een nieuwe winkel geopend in Muiden. Het is de eerste winkel in Nederland die is ingericht volgens het compacte winkelconcept van de Scandinavische retailer.
lees verder
 
Beste woonwinkel
lees verder
Vernieuwing in Brussel
Van 2 tot en met 5 november is Brussels Expo het toneel voor de Meubelbeurs Brussel. De vaste afspraak in het najaar biedt ook nu weer een compact en actueel overzicht van wat er in Europa speelt.
lees verder
Speelse Interieurprofessionaldag
Op maandag 17 november vindt in Nieuwegein opnieuw de Interieurprofessionaldag plaats. Deze editie staat in het teken van spel, experiment en creativiteit. Onder het motto Let’s Play wordt het programma speelser en verrassender dan voorgaande jaren.
lees verder
Programma Idd Cologne
Van 26 tot en met 29 oktober presenteren ongeveer honderd merken hun collecties en producten tijdens Idd Cologne. Deze inspiratie is verspreid over vijftien locaties in de stad. Daarnaast is er een aanvullend programma voor interieurprofessionals.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden