Haal de zomer in huis

Zaterdag 08 juni 2024

Unilin biedt mensen de mogelijkheid om de zomer in huis te halen met Sunny Shades & Quickstep vloeren.
Haal de zomer in huis
Haal de zomer in huis Haal de zomer in huis Haal de zomer in huis

Geel en oranje staan voor optimisme en levenslust, maar na een jarenlange dominantie van beige en neutrale tinten is het wel even wennen aan deze felle kleuren. Geen stress als je je nog niet klaar voelt voor een radicale metamorfose. Een subtiele kleurtoets volstaat al om positieve vibes te verspreiden in huis. Denk aan accessoires zoals decoratieve kussens, vrolijke plaids of een vaas met zonnebloemen. Durf je nog een stapje verder te gaan en echt kleur te bekennen? Maak dan een statement door een volledige muur te schilderen in vibrerend oranje. Of geef een lik knalgele verf aan een sombere traphal.

 

Zelfs op sombere dagen kan je dat zomers gevoel vasthouden met lichtarmaturen die de kleuren versterken en een warme gloed reflecteren in spiegels met grillige contouren. Ook meubels met ronde vormen zijn een ideale manier om de speelsheid van geel en oranje te accentueren. Met gewaagde eyecatchers zoals een oranje salontafel of een knalgele fauteuil geef je bovendien een vleugje eigenzinnigheid en moderne flair aan je interieur.

 

Om een visueel samenhangend interieur te bereiken, is het belangrijk om te doseren. Zo niet, bestaat het risico dat de combinatie van geel met oranje te overweldigend kan worden. Daarom speelt de vloer, of het nu gaat om PVC, parket of laminaat, volgens Unilin een cruciale rol.

 

Als je de levendige kleuraccenten wil laten opvallen, kies je best voor diepe, intense houtdecors zoals walnoot of donkerbruine eik. Trendsetters kunnen zelfs nog een stapje verdergaan door te kiezen voor een visgraatvloer. Het origineel patroon is de perfecte basis voor een onconventioneel kleurenschema en versterkt het eclectisch effect dat je beoogt. Wil je het toch liever wat discreter? Ga dan voor een neutrale vloer, maar vermijd decors met een koele, grijze ondertoon omdat dit botst met de warme uitstraling van geel en oranje. Want over één zaak zijn we het allemaal eens: de zomer heeft lang genoeg op zich laten wachten.



Links

www.quick-step.nl

Tags

nieuws, interieur, zomer, kleuren, licht, fel, pvcvloeren, houtenvloeren, laminaatvloeren, lijmvloeren, klikvloeren, klliksysteem, uniclic, kleurexperiment, decor, meubels, vormen, eclectisch, fauteuil, vloeren, contouren, visgraat, planken, steen, marmer, #quickstep

Gerelateerd nieuws
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder
Traprenovatie met Marmoleum
Vicstairs introduceert Linostairs: nieuw trapconcept brengt Marmoleum naar de trap. Een innovatieve combinatie van hout en linoleum biedt nieuwe mogelijkheden voor renovatie- en nieuwbouwprojecten.
lees verder
Veel nieuws over Incoda 2026
Van 21-23 september 2026 komt de interieurbranche samen op Incoda in Gorinchem. Tijdens deze 3 dagen zie je de nieuwste collecties, kleuren en materialen om je advies, showroom, studio of projecten klaar te maken voor het nieuwe seizoen.
lees verder
 
De Cock nieuwe ceo Mohawk
lees verder
Materiaal belangrijk bij interieur
[Sponsored artikel] - Het inrichten van een woning draait om veel meer dan het uitkiezen van een mooie kleur voor op de muur of een nieuwe zetel. De focus verschuift naar de materialen waarmee een ruimte wordt opgebouwd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden