H&M werkt samen met Pantone

Woensdag 25 januari 2023

H&M introduceert deze maand de nieuwe collectie H&M Home 🖤 Pantone. Een selectie van woonaccessoires in twee verschillende kleursferen.
H&M werkt samen met Pantone
H&M werkt samen met Pantone H&M werkt samen met Pantone

Elk H&M Home kleurenpalet bevat Pantone-tinten die speciaal zijn gekozen vanwege hun effect op de zintuigen. De Calm & Soothing tinten omvatten pistache (2260C), petrol (548C), groen (5545C) en middenblauw (2178C) die volgens het bedrijf een gevoel van stabiliteit en rust brengen. Voor Energy & Joy zijn de vier kleurstellingen roze (707C), rood (3517C), oranje (2027C) en abrikoos (2022C) gekozen. Deze warmere kleuren moeten voor levendigheid en warmte zorgen en gevoelens als liefde en vreugde.

 

De collectie moderne interieurobjecten omvat kussenhoezen in drie tinten, een sculpturale vaas, een dienblad op voet, een gewoon dienblad, een bijzettafeltje, een sokkel voor de sier, en geurkaarsen in totaal zes verschillende kleurstellingen. De nieuwe producten zijn vanaf 26 januari verkrijgbaar.



Links

www.pantone.com
www.hm.com/home
www.hm.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, kleur, kleurencombinatie, styling, interieurstyling, Pantone, accessoires, decoratie, kussensloop, H&M, #HMHome, #pantone

Gerelateerd nieuws
Van ontmoeting naar verdieping
Destination Design 2027 introduceert True Stories: een ode aan de verhalen achter design en een nieuwe ruimtelijke ervaring van Judith Muijs.
lees verder
Opening Habitat in Nederlands
Habitat is nu ook concreet gestart in Nederland en Vlaanderen met een website in het Nederlands en met een volledig online strategie.
lees verder
Hogenkamp versterkt Trademart
Trademart Brussel heeft Jan Hogenkamp benoemd tot business unit manager Home & Living. De voormalig commercieel manager van De Woonindustrie gaat zich richten op de verdere ontwikkeling van de Home & Living-divisie.
lees verder
Red Dot voor Ahrend Cerene
De akoestische kantoorpod Ahrend Cerene heeft een Red Dot Design Award ontvangen. Tegelijk breidt Ahrend de collectie uit met nieuwe uitvoeringen en een samenwerking met het Nederlandse textielbedrijf Byborre.
lees verder
Trends op Incoda 2026
Het interieurvakevent Incoda aanstaande september in Gorinchem breidt het programma uit met trendlezingen, demonstraties en inspirerende interieurmerken.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden