Gordijnenatelier Rohlan failliet

Vrijdag 15 februari 2019

Gordijnenatelier Rohlan bv uit Coevorden is afgelopen dinsdag failliet verklaard.
Gordijnenatelier Rohlan failliet

Het bedrijf, dat lid was van de Mitt (Mode Instituut Tapijt & Textiel industrie), was gevestigd aan Modem 4 in Coevorden en is een dochter van Van Loenen Holding. Het faillissement is op 12 februari door de Rechtbank Noord-Nederland in Assen uitgesproken.

Volgens de kamer van koophandel waren er acht mensen werkzaam. De curator is mr. P. van Rossum van Van Rossum Advocaten uit Emmen. Update: volgens het Dagblad van het Noorden verwacht de curator een doorstart, gezien de belangstelling van een serieuze gegadigde. Of dat dan gebeurt met alle elf personeelsleden is wel de vraag.

 



Links

www.rohlan.nl
www.vakraadmitt.nl
www.vanrossumadvocaten.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, raamdecoratie, stof, raambekleding, gordijn, zonwering, meubelstof, bekleding, meubelbekleding, atelier, gordijnatelier, gordijnenatelier, failliet, bankroet, sanering, herstructurering, faling, boeken neerleggen, insolventie, doorstart, overname, #rohlan

Gerelateerd nieuws
Jansen nieuwe directeur Modint
Maurice Jansen treedt aan als nieuwe Algemeen Directeur van Modint, de brancheorganisatie voor mode, interieur, tapijt en textiel.
lees verder
Extra aandeelhouders vlasbedrijf
Joe Lano en Vybros Capital Partners stappen in vlasbedrijf Jos Vanneste, één van de marktleiders in dit segment.
lees verder
Ikea schrapt banen
Inter Ikea, de rechtenhouder en franchisegever van de bekende Zweedse woonwinkelketen, gaat in de kosten snijden om prijzen te verlagen, nu het consumentenvertrouwen verder afneemt.
lees verder
Overnamebod voor Kortrijk Xpo
Kortrijk Xpo/Xpo Group, het bedrijf achter de beurslocatie in Kortijk en organisators van diverse beurzen, komt na openbaar bod van Easyfairs zo goed als zeker in nieuwe handen terecht
lees verder
Nieuwe collecties Andreatti
In Milaan presenteerde Chiara Andreatti nieuwe ontwerpen voor onder meer Cassina, Ethimo, l'Opificio, Paola C. en Potocco. De presentaties varieerden van meubel- en outdoorontwerpen tot textiel- en glascollecties.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden