Glamm Fire Circus

Maandag 11 mei 2015

Met de zomer in aantocht komt ook het Circus: geen acrobaten maar opnieuw outdoor nieuws, nu van Glamm Fire.
Glamm Fire Circus
Glamm Fire Circus Glamm Fire Circus

Glamm Fire is een haardenspecialist uit Portugal, die in 2008 werd opgericht. Het bedrijf heeft een uitgebreid assortiment aan haarden die branden op electriciteit en bio-ethanol, maar breidde dit onlangs uit met vuurhaarden en barbecues. Een heel bijzondere nieuwkomer is het model Circus, waarbij ook aan zitplaatsen is gedacht.

Het barbecue-meubel heeft een doorsnede van iets meer dan anderhalve meter inclusief aangeschoven zittingen, de hoogte 40cm. Het frame is gemaakt van staal en de zittingen zijn voorzien van een waterbestendige outdoor-stof. Het totale meubel weegt 164kg inclusief de bijgeleverde afdekhoes.
Het vuur kan branden op hout, kolen, gas en bioethanol. Accessoires om het vuur te gebruiken om daadwerkelijk op te branden, zijn optioneel verkrijgbaar.

Meer informatie en modellen zijn te vinden op de vernieuwde Glamm Fire-site.



Links

http://www.glammfire.com/en
http://www.glammfire.com/en/products/circus

Tags

Nieuws, interieur, wonen, outdoor, tuin, buiten, tuinbeurs, tuinaccessoire, tuinmeubilair, tuinmeubel, tuindecoratie, terrasaccessoire, terrasmeubilair, terrasdecoratie, meubel, bbq, barbeque, vuur, bioethanol, bio-ethanol, haard

Gerelateerd nieuws
 
Calia Italia Milaan preview
lees verder
Maison&Objet naar de basis
Maison&Objet trok in januari 67.286 unieke bezoekers uit 148 landen. 2.294 Merken presenteerden zich op de beurs, waarvan 543 nieuwe. De beurs grijpt terug op de oorspronkelijke basis: vakmanschap en eigentijds design als fundament voor internationale handel.
lees verder
Weer comeback Habitat
Het woonmerk Habitat is opnieuw bezig om een comeback te maken in Europa. Er is onder andere een Nederlandse webshop is in aantocht.
lees verder
Nieuwe ontwerpen Pilat & Pilat
Pilat & Pilat presenteerde recent meerdere toevoegingen aan de collectie, onder meer een nieuwe eettafel, stoel en eetkamerbank, aangevuld met een fauteuilontwerp dat teruggrijpt op een eerder ontwerp uit de jaren negentig.
lees verder
Nieuwe directeur Wittmann
Wittmann Möbelwerkstätten krijgt een nieuwe algemeen directeur: Alice Wittmann, de achter-achterkleindochter van de oprichter. Zij neemt de leiding over met verantwoordelijkheid voor marketing, productontwikkeling en verkoop.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden