Geef je interieur karakter

Maandag 25 november 2024

Woningtextielgroothandel Headlam uit Zutphen introduceert na twee jaar een geüpdate karpettencollectie van Mart Visser.
Geef je interieur karakter
Geef je interieur karakter Geef je interieur karakter Geef je interieur karakter Geef je interieur karakter

Twee jaar geleden presenteerde Headlam de laatste update in de collectie vloerkleden ontworpen in samenwerking met Mart Visser, die reeds sinds 2017 loopt. Deze collectie combineert kunst en interieur op een unieke manier. De frisse kleuren, organische vormen en innovatieve technieken maken deze collectie bijzonder.

 

Nieuwe vloerkleden maar ook aanvullingen met nieuwe kleuren. De volgens Headlam populaire Velvet Touch (foto 2 en 5) is uitgebreid met drie kleuren. De naam zegt het al: deze kwaliteit heeft een zijdezachte textuur. En verkrijgbaar in diverse vormen, waaronder organische designs.

 

Het vloerkleed Amorf (foto 3) is een typisch voorbeeld van de vloeiende expressie van Marts creativiteit en vakmanschap. De amorfe vorm lijkt haast organisch en geeft een speels gevoel van beweging in de ruimte. Deze collectie bevat vijf tinten die subtiel in elkaar overvloeien. De mix van materialen zorgt voor luxe en ruimte en is in donkere en lichte uitvoeringen verkrijgbaar.

 

Met Aesthetic (foto 4) krijg je niet alleen een stijlvol, maar ook een duurzaam ontwerp in huis. Dit kleed combineert elegantie met stevigheid dankzij een evenwichtige mix van loop pile en cut pile. Het is beschikbaar in zeven kleuren om het interieur.

 

De volledige Mart Visser collectie kan op de website van de groothandel bekeken worden.



Links

www.lifestyle-interior.nl
www.headlam.nl

Tags

nieuws, interieur, vloerkleden, karpetten, vloerbedekking, collectie, design, ontwerp, exclusief, kleuren, organisch, vormen, styling, duurzaam, patroon, materiaalmix, technieken, innovatie, vakmanschap, creativiteit, #headlam, #martvisser, #lifestyle-interior

Gerelateerd nieuws
Website voor vloerenwinkel
Na de opening van de Hornbach vloerenwinkels wordt nu ook een speciale website gelanceerd, om aan de omnichannel aanpak van deze bouwmarktketen inhoud te geven.
lees verder
Hergebruik ingezamelde vloeren
Vloerenfabrikant IVC, dochterbedrijf van Unilin (onderdeel Mohawk), zorgt er naar eigen zeggen voor dat iedere Moduleo-vloer bestaat uit minimaal 24% gerecycleerd materiaal en ook nog volledig recyclebaar is.
lees verder
Feestelijke collectie Seletti
Het Italiaanse designmerk Seletti brengt voor de feestdagen nieuwe uitvoeringen van bekende ontwerpen, waaronder een groene BIC-lamp, porseleinen kerstdecoraties en servies met gouden accenten.
lees verder
Innovatief materiaal Heimtextil 2027
Heimtextil 2027 introduceert Functional Futures Lab als onderdeel van de beurs in januari.
lees verder
Aandacht voor ontwerp vloerkleden
De vloerkledenspecialist Volero introduceert designcollectie Rooted tijdens Dutch Design Week.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden