Frisse wind op de Woonbeurs

Woensdag 01 oktober 2014

Op dinsdag 30 september werd de 22ste editie van de Woonbeurs in de RAI officieel geopend door presentator Viktor Brand, die ook het nieuwe vtwonen tv-programma presenteert.
Frisse wind op de Woonbeurs

Bij de opening werden ook de WoonbeursPin award uitgereikt aan Linteloo, die Lex Pott had verkozen tot YNG TLNT 2014. Het thema voor deze Woonbeurs is ‘denim’. Volgens Ingrid van Schooten, manager van de Woonbeurs, betekent denim voor de organisatie 'terug naar de basis'. Denim is een stof die verbindt en die uit het hoofd en terug naar het hart gaat. Volgens Van Schooten wordt de beurs dit jaar gekenmerkt door optimisme, veelzijdigheid, gretige nieuwe ondernemers en heel veel nieuws. 

 

Er zijn veel primeurs, veel product-marktcombinaties als gevolg van ontwikkelingen. Vtwonen bestaat vijftig jaar en is niet alleen meer een blad maar een platform, inclusief tv-programma. Muurbloem bestaat vijftien jaar, Eigen Huis & Interieur lanceert de eigen collecties Blond en Luxe, Linteloo bestaat twintig jaar, het Secret House is door vtwonen ingericht als huis van ons Koningspaar, Jasno heeft papieren vouwgordijnen als noviteit, Janko de Jong een duurzame pellet kachel, de no-steel tafel van Jacco Bakker, de interactieve Swoof ledlamp van Yudo en zo is er nog heel veel nieuws te zien.

 

De Woonbeurs vindt plaats van 30 september t/m 5 oktober in de RAI in Amsterdam. 



Links

www.woonbeurs.nl

Tags

wonen, interieur, inspiratie, woonbeurs, woonevenement, meubel, bed, lamp, verlichting, stof, interieurbekleding, vloer, woonaccessoire

Gerelateerd nieuws
Nieuwe commisaris EK retail
Ondernemer Paul Berden van de bekende winkelketen Berden uit Venlo-Blerick treedt toe tot Raad van Commissarissen van EK Retail.
lees verder
Einde Nolte Germersheim
Het doek valt voor Nolte Möbel. Het bekende Duitse familiebedrijf sluit in juli 2025 definitief de deuren. De zoektocht naar een overnamekandidaat is mislukt, waardoor ook de laatste 230 werknemers hun baan verliezen.
lees verder
 
Nieuwe directeur Kees Smit
lees verder
Casa failliet
Woonwinkelketen Casa is dinsdag officieel failliet verklaard. De Nederlandse winkels zijn woensdagochtend niet meer opengegaan. Een dramatische wending, maar geen onverwachte, sinds het faillissement van het Belgische moederbedrijf in maart.
lees verder
Cloudpillo op Forbes-lijst
De opname van Lars van der Wijst en Jens Timmers, oprichters van het slaapmerk Cloudpillo, in de prestigieuze Forbes 30 Under 30 Europe-lijst is een opvallende erkenning voor een jong merk in de slaap- en interieurbranche.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden