Forse uitbreiding schoonloopmatten

Zaterdag 12 juni 2021

Emco heeft haar assortiment schoonloopzones fors uitgebreid, hetgeen onder andere ook meer ontwerpvrijheid mogelijk maakt met deze producten.
Forse uitbreiding schoonloopmatten

Emco heeft haar assortiment schoonloopzones uitgebreid en biedt met de nieuwe collectie 60 verschillende kleuren in elf kwaliteiten. Deze schoonloopzones kunnen zowel individueel worden toegepast, maar ook als derde zone bij drie-zonereiniging en als bijzondere inlage bij de aluminium profielmatten Premium.

 

Dankzij deze uitbreiding zijn individuele ontwerpen nog beter te realiseren. Voor de individuele toepassingen levert Emco de schoonloopzones in verschillende rolbreedten, in een aantal standaard afmetingen voorzien van afwerkrand en enkele kwaliteiten in tegelformaat. Voor duurzaam bouwen zijn vijf kwaliteiten van 100% gerecycled garen leverbaar. Bovendien zijn extra prints in het ontwerp te integreren waardoor er tevens bijzonder ontwerpen mogelijk zijn. Naast esthetische mogelijkheden is er ook keuze op het gebied van duurzaamheid, belasting, loopfrequentie, vocht- en vuilreductie, brand- en slipveiligheid.

 

Naast de vijf egale kleuren (serie Uni) is de serie Maximus standaard leverbaar in drie dessins en vijf vintage kleuren. De serie Maximus Image is individueel te bedrukken met een groot kleurenpalet of patronen. Dit geschiedt door de chromojet printtechniek.

 

Qua duurzaamheid en circulairiteit ontwikkelt het bedrijf steeds meer schoonloopzones die bestaan uit 100% gerecycled materiaal, het Econyl-garen, reeds vijf in het huidige assortiment.



Links

www.emco-bau.com
www.emco-benelux.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, project, entree, deurmat, schoonloop, droogloop, mat, garen, duurzaam, ontwerp, kleuren,tegelformaat, drie zones, recycled, prints, belasting, vuilreductie, printtechniek, #Emco, #Econyl

Gerelateerd nieuws
Derde winkel van traploperspecialist
De Roode Loper, een detaillist die gespecialiseerd is in traplopers, heeft haar derde winkel geopend in het hart van Amsterdam Oud-Zuid.
lees verder
Parketambacht in de schijnwerpers
Er is veel aandacht voor het parketvak op de lopende beurs HoutPro+ 2025 in 's-Hertogenbosch, onder andere door het Parket Ambacht Plein.
lees verder
FEP op Domotex
Op de Domotex zullen de leden van de Europese Parket Federatie (FEP), waaronder Kährs, Weitzer Parkett en Ter Hürne in de FEP Lounge hoogwaardige, duurzame parketoplossingen presenteren en zo de professionele uitwisseling en netwerken binnen de industrie bevorderen.
lees verder
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder
Omzet NL-retail september 2025 groeit
De Nederlandse detailhandel heeft in september 3,8% meer omgezet dan in september 2024, volgt uit cijfers van het CBS.De interieurbranche groeide mee.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden