Forbo presenteert 'Allura Premium'

Zaterdag 17 mei 2014

Met 'Allura Premium' presenteert Forbo Flooring haar meest luxueuze vinylvloer. De fabrikant noemt het een 'high-end-collectie met unieke ontwerpen zoals buffelhoorn, verbrand hout en verweerde planken'.
Forbo presenteert 'Allura Premium'

De nieuwe collectie bestaat uit zeventien 'zeer unieke en onderscheidende' ontwerpen, geïnspireerd op materialen uit de natuur.

 

'Allura Premium' kent hout- en steenontwerpen die allemaal door Forbo's eigen designteam zijn bedacht. 'Ze komen dus niet uit een databank en zijn stuk voor stuk uniek'.'



Links

www.forbo-flooring.nl

Tags

vloer, vinyl

Gerelateerd nieuws
Carlo van Groter in Wonen
Een interessant gesprek met Carlo Heinemans, manager woninginrichting van de complete interieurzaak ('woonzinnig compleet') Groter in Wonen in Gronsveld.
lees verder
Stijlvolle schoonlooptegels Bodiax
Nieuw bij Heditex: de Bodiax Bern schoonlooptegel in het formaat van 50x50 cm – flexibel, stijlvol en projectproof.
lees verder
Domotex Middle East afgelopen
De editie van de vloerenbeurs Domotex Middle East is onlangs succesvol afgesloten in Dubai, zo meldt de beursoriganisatie.
lees verder
Groei aanbod op FFD
Flanders Flooring Days (FFD) groeit stevig en meldt een nieuws recordaantal deelnemers die in juni rondom Kortrijk te zien zijn.
lees verder
Nieuwe agent CS
CS Rugs (Carpet Sign) uit Asten heeft een nieuwe agent aangesteld voor de projectenmarkt Nederland.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden