Bedrijfsresultaat Euretco gestegen

Vrijdag 16 mei 2014

Retailservice-organisatie Euretco heeft in 2013 een beter resultaat behaald dan in 2012. Het genormaliseerde bedrijfsresultaat steeg van € 4 miljoen in 2012 naar € 6 miljoen euro in 2013.
Bedrijfsresultaat Euretco gestegen

Volgens Euretco zijn in 2013 de eerste vruchten geplukt van de ingezette integratieprojecten als gevolg van de fusie met Intres, die plaatsvond in de zomer van 2012. De solvabiliteit van Euretco nam toe van 39,7% in 2012 naar 43,2 % 2013.

 

Dankzij de gerealiseerde synergievoordelen is actief op kosten bespaard. Deze besparing is enerzijds ingegeven door economische omstandigheden en anderzijds door verdere efficiency maatregelen.

 

Euretco blijft naar eigen zeggen investeren in verbetering en verbreding van de dienstverlening. Een aantal economische indicatoren laat sinds het laatste kwartaal van 2013 een verbetering zien. In lijn hiermee verwacht Euretco in 2014 een verdere resultaatverbetering te kunnen realiseren.

 

 

 

 



Links

www.euretco.com

Tags

retail, detailhandel, winkel, omzet, bedrijfsresultaat

Gerelateerd nieuws
Prijsverlagingen Ikea
Ikea investeert €1,2 miljard in prijsverlagingen in Europa om terughoudende consumenten aan te trekken.
lees verder
Detailhandel groeit in 2026 met 3%.
Traditionele retailers in Nederland winnen online marktaandeel terug op webwinkels, zo blijkt uit de meest recente verwachting van de ING.
lees verder
 
R+T: oplossingen voor zomerhitte
lees verder
Distributiecentrum Jysk opgeleverd
Jysk krijgt de sleutels van hun nieuwe distributiecentrum in Lelystad, waarmee de bouwfase is afgerond.
lees verder
 
Duitser kiest voor kwaliteit
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden