Forbo doet het licht uit

Vrijdag 27 maart 2015

Forbo Flooring doet morgen mee aan Earth Hour. Een uur lang zal er geen licht branden in de Forbo-fabriek in Assendelft.
Forbo doet het licht uit

Volgens directeur operations Jelle van der Zwaan sluit Earth Hour perfect aan bij Forbo's nieuwe programma 'Green Walk'. 'Dat is ons interne programma waarin we als werknemers allemaal een steentje bijdragen aan duurzaameid en een leefbare wereld.'

Earth Hour is een bewustwordingsactie van het Wereld Natuur Fonds. Door een uur lang het licht uit te doen, wil het de aandacht vestigen op het milieu en een leefbare wereld.



Links

www.forbo-flooring.nl
www.wnf.nl/nl/earth_hour/over_earth_hour

Tags

vloer, vloerbedekking, forbo-fabriek, forbo flooring, earth hour, green walk, duurzaamheid, milieu, wereld natuur fonds

Gerelateerd nieuws
 
Vertrek Niek Rongen
lees verder
Groter aandeel Belysse bij Ide
Via een transparantieverklaring maakt Belysse bekend dat Joris Ide een belang van meer dan 5% in het bedrijf heeft opgebouwd.
lees verder
Riviera Maison vloeren
De vloeren van Riviera Maison, een collectie van Holland Top Floor, blijven ook bestaan na de doorstart van het merk.
lees verder
Intr opent vestiging Amsterdam
Groothandel Intr opent een nieuwe Intr Point Amsterdam, dat sinds 11 augustus operationeel is voor klanten. Tegelijkertijd sluit de vestiging in Hoofddorp haar deuren.
lees verder
Belang duurzaamheid voor klant
Steeds meer consumenten vinden duurzaamheid belangrijk bij hun aankoopbeslissing. Dat is een kans voor de hele sector: van retailer tot producent. Reden voor brancheorganisaties Inretail en Modint voor een campagne die feiten over duurzaamheid scheidt van fabels.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden