Fonq over 100 miljoen

Maandag 12 juli 2021

Fonq is tevreden, de miljoenenomzet van de woonwebwinkel laat zich voor het eerst uitdrukken in drie cijfers. Daarnaast ontving het bedrijf meerdere Shoppingawards.
Fonq over 100 miljoen

Fonq verkocht afgelopen boekjaar meer dan 1,7 miljoen producten, met een omzet van € 103 miljoen. Deze groei vond vooral plaatst in de eerste maanden van dit jaar. Door de coronacrisis gingen consumenten toen veel vaker online kopen. Fonq had het drukker dan ooit. Er werd 400% meer gezocht naar bureaus en bureaustoelen en het aantal bezoekers groeide snel. De eerste maanden in het boekjaar steeg het verkeer naar het platform met meer dan 70%. Na de eerste drukte normaliseerde de cijfers weer richting de zomer. Omzet en drukte zijn echter natuurlijk geen garantie voor winst. Website Retailstrends zocht bij de KvK uit dat Fonq een jaar eerder nog € 2,7 miljoen verlies leed. Inmiddels zegt het bedrijf weer winstgevend te zijn.

 

Fonq laat verder weten dat het zich de komende tijd meer wil richten op het uitbreiden van productpagina’s, door bijvoorbeeld meer aandacht te geven aan foto’s en reviews van klanten. Daarnaast is er een nieuwe tool aan het platform toegevoegd waarmee klanten een moodboard kunnen maken door verschillende producten in een woonkamer te plaatsen. Tot slot is de webwinkel van plan om aankomend jaar te investeren in het efficiënter versturen van grote pakketten.

 

Fonq won in de eerste helft van 2021 ook twee Shopping Awards, in de categorie Wonen en de titel van Beste Webwinkel 2021.



Links

www.fonq.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, woninginrichter, retail, etail, winkel, online, meubelen, accessoires, decoratie, economie. meubel, meubelwinkel, e-commerce, internet, woonwinkel, online, webwinkel, webshop, marktplaats, platform, verkoop, #fonq

Gerelateerd nieuws
Weer Leen Bakkers dicht
Leen Bakker saneert verder en sluit op 21 maart weer twee winkels: in Gouda en Raamsdonksveer. Daarmee komt het aantal gesloten vestigingen in 2026 al op zeven, een dieptepunt in het recente operationele verloop van de woonwinkelketen.
lees verder
Interieurtrends 2027
Trendwatcher Aafje Nijman en interieurblad Moodzine bundelen de krachten voor interieurseizoen 2027 voor een presentatie over de interieurtrends.
lees verder
NIeuwe directie Goossens
Goossens Wonen, met het hoofdkantoor in Veghel en 22 woonwinkels in Nederland en 3 in België, vernieuwt de directie met een vertrouwde kracht en nieuw leiderschap voor de specialist in wonen en slapen.
lees verder
Hospitality event
Binnenkort wordt het Hospitality Expo in Nidum georganiseerd, aangekondigd als hét inspiratie- en netwerkevent voor de hospitalitybranche.
lees verder
 
Nieuwe merkidentiteit Fedustria
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden